Vicevi

Sadržaj nevezan za muziku.
Odgovori
Korisnikov avatar
teacher
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od teacher »

SFOR-ov vojnik dosao na pijacu i kupuje kajmak. Izvaze mu snajka 1kg i vojnik joj pruzi 100 eura.
Mjerka snajka novcanicu da nije falsifikat, pa pita onu kraj sebe:"Sta ti mislis bil' me ovaj mog'o zajebat'?"
A vojnik priucen nasem jeziku, ali zato dobro obucen od strane kurava kaze:
" AAA NEE ZA JEBAT! TO JE ZA KAJMAKA!"
Korisnikov avatar
teacher
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od teacher »

Dosla Fata kod doktora i kaze: "Doktore pomagaj imam veeeeeliki problem".
"Sta je sad?" pita dokor..
Kaze Fata: "Ma doktore, ne moze niko da me zadovolji. Probala sam sa muzem, pa sa komsijom, pa sa dvojicom, trojicom, petoricom, nista ne pomaze"!
"Pa dobro, probaj sa 10 ili sa 20, pa vidi da li ce biti bolje"
"Ma doktore, probala sam i sa 10 i sa 20, sve isto, nista ne pomaze!"
"Auuuuuu, Fato, pa ti si fenomen"
"Jasta doktore, fenomen, fenomen, a ne kurva k'o sto cijelo selo prica"!
Korisnikov avatar
teacher
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od teacher »

Bosanski

Ananas - Mašala šišarka
Batman - Hairli šišmiš
Balerina - Poskok hanuma
Semafor - Šejtan lampa
Smrtovnica - Rahmetli poster
Groblje - Rahmetluk parking
Grapefruit - Mašala limun
Super baka - Šejtan nana
Drot - Pendrek efendija
Expres Restoran - Aščinica na vrat na nos
Specijalac - Mašala pendrek efendija
Pizzerija - Mindžin Han
Kosarkaš - Basket balija
Kosarkaško Igralište - Basket avlija
Peder - Šupak meraklija
Šiljalo - Plajvaz sunetlija
Tenk - Belaj bager
Revolver - Bubanj kubura
Humanitarna pomoć - Hair sevap
Picajzla - Ašik baja
Kinder jaje - Ašik mudo
Kišni čovjek - Kijamet insan
Veterinar - Hajvan hećim
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vicevi

Post od micha56 »

Ulazi Mujo u kuću i sa vrata se prodere Fati:
Aaaa, izjeba me Inter za 100 Evra!
A mene Milan - uzvrati Fata.
Mujo će na to: Daj da vidim listić ... Slika
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Vicevi

Post od MladenIsakovic »

Mujo i Haso lete avionom za Zimbabve. Pre sletanja sa razglasa se začuje obaveštenje: "Opominjemo putnike da se čuvaju pri kontaktu sa stanovništvom, jer 60% boluje od tuberkuloze, a 40% od AIDS-a".
Mujo:
• Šta kaže ova, bolan?
Haso:
• Kaže da smemo jebat' samo one što kašlju!




Nakon tri dana, iz rusevina dva nebodera u New York-u izlazi Bosanac i otresajuci prasinu sa sebe promrmlja:
- "Jebo vas 'vaki aerodrom."




Žene su čudo! Stavljaju pirsing u uši, nos, bradavice, pupak, na klitoris. Neke se porađaju čak i carskim rezom, stavljaju silikone u sve delove tela, depiliraju dlake na nogama, ispod pazuha, stidne dlake skidaju vrelim voskom, tetoviraju se, rade lifting, liposukciju, smanjuju želudac, vade rebra... A kada ih muškarci lepo zamole za analni sex tvrde da ih boli. Pa ko je ovde lud?




Govori se u školi o profesionalnom usmerenju, i učiteljica pita:
• Perice, šta bi ti želeo da radiš u životu?
• Da pijem viski i jebem ženske!
Učiteljica mu prilepi šamarčinu. Dođe Perica kući, vidi otac desni obraz, sav crven...
• Šta je to bilo?
• Udarila me učiteljica.
• Šta si radio?
• Pitala me šta bih želeo da radim u životu, i ja joj lepo rekao da bih želeo da pijem viski i jebem ženske...
Otac mu prilepi šamarčinu. Sutradan u školi vidi učiteljica da su Perici oba obraza crvena...
• Šta bi sa drugim obrazom?
• Ispričao sam tati i on mi lupio šamar.
• I, jesi li nešto naučio iz svega toga?
• Jesam... piću Coca Colu i drkaću...




Pipao slepac turpiju nekih pet minuta, a onda je, sav besan, bacio i rekao:
• U životu nista gluplje nisam pročitao!
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vicevi

Post od micha56 »

[align=center]Kulinarski zajeb
[/align]

To se desava uvek kada zelis da se napravis vazan\vazna pred ukucanima kada mama nije kod kuce.
Ti kao znas da spremis nesto, a u stvari nemas pojma, a jos kad krenes da izmisljas specijalitete onda bude ubistveno. U najgorem slucaju od tvog pripremljenog jela ukucani povracaju i\ili dobijaju tezak proliv.Ako si ekstremista mozda dobiju i epilepticne napade.

1. Rascvetale virsle
To je kad kuvas virsle sve dok ne iskoce iz svoje kozice.

2. Spagete do mojega
To je kada kuvas spagete sve dok ne ispari sva voda da ne moras posle da ih cedis. One se zalepe za dno serpe i posle ne moze ni bog otac da ih rastavi od dna.

3. Kar(an)fiol
To je kada pohujes ziv nekuvan karfiol sve dok jaja sa njega ne otpadnu, bacis ta jaja i posle teras ukucane da jedu. Govoris im da to ima puno vitamina.

4. Lepak za drvo
Zelis da skuvas makarone sa prezlama. Toliko si gladan i ubedjen da znas kako to da pravis da ne zelis nikog da pitas. Skuvas makarone isto kao i spagete i onda sunes celu kesu prezli bez zaprske, dodas secer i mesas sve dok ne dobijes lepak za drvo.

5. Somina
Somina si ti kada onog pravog soma ostavis na stolu nepokrivenog i kada dodje macka i pojede pola dok ti hotujes sa devojkom. Od tvog rucka ostaje samo limun i persun, a ostalih pola soma ide macki kad je vec nacela, e neka joj nek crkne!

6. Kamen za pete
Samo je dovoljno da zaboravis da dodas prasak za pecivo u kolace. Ako zaboravis jos nesto mozda mozes da to upotrebis i za potapanje kupusa.

7. Prokoktel
Pro od proliva koji izaziva ovaj koktel i ciju konzistenciju poprima. Svo voce koje ti padne pod ruku izmuljas sa babinim sokom od visanja i posluzis sa jabukom (i sa sve kosticama koje si zaboravio da uklonis).

8. Eliksir mladosti
Roknes tri sumece tablete; 1 c vitamin, 1 multivitamin i 1 cink u flasu u od litar i po i sipas ono govno od Step-a, sipas vodu i promuckas. Posluzis to uz ladno pivo. Proliv ces dobiti sigurno.

9. Bomba
Uzmes svo voce koje imas i zdrobis u jogurt i posluzis sa kafom. Dobices proliv cak iako nisi srao godinu dana oanko posteno bez zatvora.

10. Masna kafa
Samo treba da si dovoljno glup da dodas ulje i zaprsku u kafu

11. Misomor
Neuspeli mastan puding pun crnih grudvica. Lako se priprema, samo odjebes uputstvo i rokas ulje dok ne pocne da prska.

12. Rolat sa bljakom
Dovoljno je da vidis mamin rolat i da joj pomognes time sto ces da ga pospes secerom u prahu. A, to sto je punjen spanacem, krompirom i kupusom to nikom nista.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od dugi68 »

Dilema oženjenog čovjeka:
- Dali ići u grad i gledati ono što nemožeš j...ti, ili
- Ostati kod kuće i j...ti ono što nemožeš gledati. :twisted:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od dugi68 »

Javio se mladi policajac na dužnost i sad stari policajac da ga nauči odmah redu zapovjedi mu da mu svako jutro donese novine iz najdalje trafike. Mali ne budi lud odmah ujutro kupi pet istih novina i svako jutro starome na stol. Peti dan zove stari policajac mladoga i veli: "Kažu mi policajci glupi a ovi već pet dana objavljuju iste vijesti". :twisted:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vicevi

Post od dugi68 »

Fata došla zubaru da joj ugradi umjetni zub i nakon uspješnog zahvata veli kako joj je Haso rekao da se nakon toga mora čuvati groma. Zubar ju posavjetuje da ako dođe do grmljavine neko samo glavu nasloni na zemlju i sigurna je.
I dobro, ide Fata kući preko njive kad eto grmljavine, sagne se i nasloni glavu na zemlju. Naiđe Haso digne suknju, metne belegiju i opleti a Fata povika: "Udri grome udri ali do zuba nećeš. :twisted:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vicevi

Post od micha56 »

Plove brodom Srbin, Hrvat i Bosanac.
U jednom momentu od nikuda stvori se djavo i kaze - Ajmo ljudi, isteklo vam je vreme na ovom svetu, doslo je vreme umiranja...
Sva trojica u glas - Nemoj, stani, pa kako, pa daj nam bar jos jednu sansu ...
I djavo popusti i kaze - Ajd' u redu. Svako od vas neka baci nesto u more. Sacekamo da padne na dno i ako nadjem - taj ide sa mnom, a ako ne nadjem - ostaje ... I dogovor pade. Djavo im okrene ledja i zmuri.
Prvi baca Hrvat. Sacekaju, djavo skoci u more i posle dve sekunde izadje i kaze - iglu si bacio a???. Ajmo ... i odvede ga.
Drugi baca Srbin. Isto sacekaju, djavo skoci i posle tri sekunde izlazi i kaze - Aman bre, pa sta vi mislite o meni? Pa ja sam djavo - bacio si providno dugme, ajmo ...
Na kraju baca Bosanac. Sacekaju, skoci djavo i nema ga ... minut, dva, pola sata i na kraju izadje bez icega. Posteno - nisam nasao - ostajes ziv.
Samo mi na kraju bar kazi sta si bacio u more.
A Bosanac - ja, bolan, bacio sumecu tabletu. Vitamin C ba...
Odgovori