Guerrini??

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Guerrini??

Post od dugmetarac78 »

Dobrica napisao:dugmetarac druže znam da nije u temi ,ali da li stvarno toliko više vredi od naših dallapa. :pudc8:

Prijatelju razlika je velika u realnoj vrednosti i tržišnoj ceni. Osim šti ima malu kabinu, ja lično nisam preterani ljubitelj dvojki, Dallapa supermaestro 2+2 je GROM za tu harmoniku, al došla neka luda vremena................ A što se tiče 5-ca kakve 3000, to je puno, ljudi se rešavaju toga, da sačuvaju zdravlje.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Guerrini??

Post od steela »

bolje ti je uzme,dobar rucni rad,dallape,i bolje to,neg ovo..
mada,i ova ima lijep ton,kao da ima sordinu..ali nema!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Guerrini??

Post od Bata Kanda 73 »

Stella,vr,je neozbiljno savetovati da je bolji rucni rad od originalne harm.pogotovo ove sa slike,koja je definitivno originalna superior 2 i to sa kraja 70-ih i pocetka 80-ih.kada su jos uvek izlazile odlicne guerinke .O petoglasnim harm.je puno pricano,zakljucak je da JEDINO ako nekom treba za kucnu varijantu mogu da prodju jer se za manje para dobija odlicna harm.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Guerrini??

Post od steela »

druze kakva superior 2,poslao je sliku od,bezkabinse,guerrini
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Guerrini??

Post od Bata Kanda 73 »

Sliku koju je poslao mile70 od 31.januara u 15,53h je Guerrini sup.2 a ti steela ili ne vidis dobro ili se slabo razumes u harmonike,mada mislim da je ovo drugo.A to da li harm.ima sordinu nemozes uvek da vidis spolja,zapravo dosta retko.pozdrav.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Guerrini??

Post od dugmetarac78 »

A rendgen????????? :jdishddf:
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Guerrini??

Post od steela »

e ti mene pitas,jeli dobro vidim,ako je korisnik mile,tog i tog datuma,posala dvojku,to me ne znamia,ja sam poruku poslao,harmonikas ivan,
i on je poslao,guerrini bezkabinksu,vrati se na 1 stranu...
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Guerrini??

Post od Bata Kanda 73 »

:lol: da,daa!Pa cak da je i tako.opet stoji da je bolje i bez kabinski original nego rucni rad,bolje reci plagijat.
edo harmonikas
16 basova
16 basova
Postovi: 23
Pridružio se: 04 Okt 2011, 02:24
Lokacija: St. Louis, MO USA

Re: Guerrini??

Post od edo harmonikas »

steela ta slika saprve stranice je jos iz 2011 godine.
Guerrini Superior 2 kojaje na slici koju je poslao mile70 ne samo da je dobra nego je "boli glava" imam istu takvu iz 76 godine, a imam i Dallape Supermaestro, desna strana se razlikuje za malu nijansu ali su obadvije dobre, medjutim sto se tice lijeve strane tj. basova e tu je Guerrini daleko bolji od Dalape, i jos nesto kad je sredjena Guerrini imabolju klavijaturu. To je moje misljenje, i nemora se vak sloziti sa tim, ali imam obadvije pa rekoh da ucestvujem malo u diskusiji. Izvinjavam se za malo gresaka u tekstu, pisem na I pad- u sa jednim prstom pa se ponekad omakne koje slovo.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Guerrini??

Post od steela »

jbg,a evo sad sam vidio dvojku,extra je..
bata kanda,nisam budala da mu kazem da uzima,dallape jos rucni rad,pored originala..
a sto se tice ove bezkabinkse guerrinke,to je moje misljenje,i imam pravo na njega,uvijek bih uzeo rucni rad,za te pare,zato sto ima kabinu..
to je samo moje misljenje..
pozdrav
Odgovori