Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav i dobrodošao :ijuju:
abarth
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 19 Jan 2013, 20:02

Re: Predstavljanje članova

Post od abarth »

Pozdrav svima!
Zovem se Matic, iz Ljubljane sam, sviram klavirsku harmoniku, ili bolje da kažem ponovo sam počeo da sviram kad sam slučajno naleteo na ovaj odličan forum. Odlučio sam da posle 8 godina pauze od harmonike iznenadim druga za rodjendan i odsviram njegovu omiljenu pesmu i tako pristao ovde. Na kraju sam skinuo toliko notnih zapisa starih narodnih pesama da imam posla za godinu dana da učim :svirac:
Još jednom hvala svima koji stavljate notne zapise na ovaj forum, zbog vas ponovo uživam uz harmoniku!
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

mbkrhr

Post od mbkrhr »

Zovem se Matija i idem u 7. razred os skole.Harmoniku sviram od 3.razreda.Do sad sam imao tri harmonike.U harmoniku sam se zaljubio kad sam sudelovao na jednom koncertu i video jednog dečaka kako svira harmoniku.Čini mi se da je to bila Weltmaister-ica,ali nisam siguran.Od tada sviram harmoniku.Pohađam muzičku skolu za harmoniku i sviram u muzičkoj sekciji svake subote.Prvu harmoniku koju mi je otac kupio je bila crvena Royal Standard Meteor 80 basova(klavirka).To je bila tako loša harmonika za smo ju morali zameniti za slovensku Melodiu Violetu lll isto klavirku.Sada u prvom mesecu ove godine sam kupio Hohner Atlantic 4N deluxe i nadam se da ću jednoga dana moći kupiti Dallapu ili Guerrini.
Luka001
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 22 Apr 2013, 17:50
Lokacija: Kruševac

Re: Predstavljanje članova

Post od Luka001 »

Pozdrav!
Zovem se Luka, i kao što se i vidi iz mog korisničkog imena rođen sam 2001 godine. Živim u okolini Kruševca. Idem u 6. razred osnovne škole.
Harmoniku sam zavole u prvom razredu, ali sam tek počeo da sviram u četvrtom. Bila je to harmonika pasuljara Hohner 96 basa. U petom razredu sam prešao da sviram parketaru. I sada imam Weltmeister Steela 80 basova. Planiram da kupim neku solo klavijaturu, na primer Korg X5D, DX11 ili tako nešto.
I to je bilo ukratko o meni. I stvarno mi je drago što postoji ovaj forum.
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Predstavljanje članova

Post od DzoksySp »

Dobrodošao,generacijo i ja sam 01 godšte takođe sviram harmoniku i planiran da kupim neku klavijaturu. :D :D Pozz
Korisnikov avatar
Ivica 1972
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 23 Jun 2013, 16:02
Lokacija: Oslo, Norway

Re: Predstavljanje članova

Post od Ivica 1972 »

Pozdrav svima ovdje na forumu!

Zovem se Ivica, zivim i radim u Norveskoj vec nekih 22 godine. Inace sam rodom iz RH, iz Starog Petrovog Sela, u blizini Nove Gradiske, rodjen 1972. godine i trenutno sretno ozenjen, tako kaze moja zena :jdishddf: . Muzikom se bavim negdje od svoje osme godine, najprije zicani instrumenti, posto mi je djed svirao violinu, a otac prim, pa sam i ja poceo na primu. Ali je moj skolski svirao harmoniku pa naravno sam i ja morao to savladat i tako sam presao na klavirnu harmoniku :D . Od muzicke skole imam zavrsenu osnovnu muzicku, trebalo je i dalje, ali mladost ludost:). U tom prelazu iz osnovne u srednju skolu me uhvatilo neko ludilo pa sam htio postat milicajac, tako su se zvali u to vrijeme i tako propustim upisat srednju muzicku u Banja Luci. Kasnije poceo taj prokleti rat i od toga svega ispade jedno veliko nista...

Muzikom se uglavnom bavim za svoju dusu, po kadkad odsviram neku festu na suho. Volim svaku vrstu narodne muzike, ali sam posebno zaludjen srpskim i vlaskim kolima, i bosanskom sevdalinkom.

Eto toliko o meni, nadam se da cu i ja na neki nacin doprinjet forumu i kolegama :svirac:
Carlos
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 03 Mar 2013, 18:04

Re: Predstavljanje članova

Post od Carlos »

Pozdrav ekipi, ime mi je Karlo, dolazim iz Osijeka, imam 27 godina, radim i privodim fakultetsko obrazovanje kraju, a u slobodno vrijeme se bavim biciklizmom, fitnessom te od nedavno sa treniranjem na :svirac: , ide polagano, trnovit je put ispred mene, pomažu mi u tome majka koja se bavila sviranjem na harmonici guerrini superior 2 koje naravno više nema, te djevojka koja je svirala klavijature. Ja koristim u vježbanju weltmeister stella sa 120 basova. Sve knjige od Albina Fakina mi je majka poklonila da imam za vježbanje i to. Uglavnom sve pohvale za forum jer ima dosta toga na jednom mjestu a i dobro je što se čovjek može i obratit nekome ako štogod zapne. Još jedno pozdrav i do tipkanja.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav i dobrodosli. Sve sto zatreba oko harmonika i sviranja tu smo koliko mozemo da pomognemo :svirac:
Korisnikov avatar
Ivica 1972
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 23 Jun 2013, 16:02
Lokacija: Oslo, Norway

Re: Predstavljanje članova

Post od Ivica 1972 »

pozdrav!

htio bih postavit jedan snimak u temu snimci forumasa, a ne znam kako:)

zahvaljujem unaprjed
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Ukoliko imas video snimak onda ga najpre postavi na YouTube pa link prema videu postavis ovde na forum.
Odgovori