dallape supermaestro nova

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: dallape supermaestro nova

Post od Motif »

Prijatelju,postavi neki link,ili nešto da vidim orginal guerrini 2,3 za 2500eur,ja je odma kupujem.Molim te??
petarbg77
48 basova
48 basova
Postovi: 60
Pridružio se: 29 Nov 2011, 23:55

Re: dallape supermaestro nova

Post od petarbg77 »

Motif napisao:koliko ovo vrijedi,i tko to slaže u Srbiji,dali ima tko kakvih saznanja.Piše da su talijanski dijelovi,i korpus,pa molim poznavaoce da nešt napišu o ovoj harmonici.Ako je tako kako je prodavatelj naveo mogla bi biti dobra.

Link ka oglasu uklonjen
Nisam pristalica ručnih radova, posebno onih koji nose ime najpoznatijih marki, a zapravo i nemaju nikakve veze za tom fabrikom. Rad ovog majstora, nisam probao, mada sam čuo da nisu loše.... ali 3400 za ručni rad...to je po meni, previše - pa radije dodam još 1000 i biram ozbiljnu originalnu harmoniku.

Probao sam nekoliko ručnih radova i samo dve su bile za prolaznu ocenu jedna je bila Vekicev rad , očuvana 1700 e je plaćena, druga je bila nova , Lukićeva, ali je imala "Magnatera " tonove, izvadjene iz jedne stare harmonike...dobra tonski, prodata je za 2500-2600 e, koliko se secam....

Radije bih kupio manje poznatu talijansku marku, original za 3400...polovnu, mada se uz minimalno dodavanje i malo strpljenja, može kupiti i original...
Naravno, svako treba da odluči sam u svoje ime....
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: dallape supermaestro nova

Post od brunoMARGETA »

Postovani!
Ovu dallape nazovite SUPERMAESTRO je radio g.Stevan Andjic,koju je od njega kupio g.Nikola Kos,i prodao je,,Za vece pare,od ovoga momka koji ju prodaje.Harmonike nisu lose,ali on ih nove pravi za 4000 e,a sami znate koliko kostaju oni prvoklasni tonovi...
Pa mislism da on svoje hamronike precjenjuje,i da ne vrijede tolike novce
slabe
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 13 Sep 2012, 13:23

Re: dallape supermaestro nova

Post od slabe »

Šta mislite o ovoj harmonici.Čudna mi je, odlično zvuči, tonovi su besprijekorni, zvuk je haos dobar, ali .... Skupo je plaćena, navodno je original, pa sam zamoljen od vlasnika za stručan komentar i vrijednost u eurima.Hvala !!!

http://postimg.org/image/ff1qo4s99/

http://postimg.org/image/6xcm10kk7/

http://postimg.org/image/4ky2rfl03/
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: dallape supermaestro nova

Post od brunoMARGETA »

Originalna supermaestro moyda kraj 60 ih godina,kako ovako iygleda.
naravno da ima vrhunski zvuk jer je to SUPERMAESTRO još stara..
Cijena možda od nekih 300o-3500 e ne može više,naravno ako je u dobrom stanju.
slabe
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 13 Sep 2012, 13:23

Re: dallape supermaestro nova

Post od slabe »

brunoMARGETA napisao:Originalna supermaestro moyda kraj 60 ih godina,kako ovako iygleda.
naravno da ima vrhunski zvuk jer je to SUPERMAESTRO još stara..
Cijena možda od nekih 300o-3500 e ne može više,naravno ako je u dobrom stanju.
Hvala puno, potvrdili ste moja nagađanja.Zvuk je strašan, imam 2 guerrinija superior,imao sam dallapu, probao sam mnoge, ali ovo je nešto što se ne čuje svaki dan :jdishddf:

Hvala još jednom!!!
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: dallape supermaestro nova

Post od brunoMARGETA »

Ma nema na cemu,tu smo ako zatreba!
slabe
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 13 Sep 2012, 13:23

Re: dallape supermaestro nova

Post od slabe »

Mogla bi se kupiti za 6000 KM, ili 3000 eura, tako da ako ima itko raspoložan, izvolite.

Dobro je stanje, osim basova, malo se rune i otpadaju vrhovi istih.Trebalo bi ih nekako srediti. Pozdrav!
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: dallape supermaestro nova

Post od brunoMARGETA »

onda nema teoretske sanse da ce dobiti 6000 km ili 3000 e
mora biti sve dobro da je proda ya te pare.
slabe
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 13 Sep 2012, 13:23

Re: dallape supermaestro nova

Post od slabe »

U pravu si ! Sve stoji ...
Odgovori