Dalape Supermaestro made in Italy

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Joki19
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 27 Nov 2013, 14:30

Dalape Supermaestro made in Italy

Post od Joki19 »

Dakle drugari ja sam vas kolega, samo sto ja obicno sedim iza vas sviram bubanj :D
Imam harmoniku Dalape Supermaestro proizvedena u italiji serijski broj valjda 94, placena pocetkom 90e 10 000 maraka, ima one zajebancije na 3 bas dirke, ona cirkona ili sta li je to vec.

Ja se bas ne razumem nesto u harmonike, cale je nekad svirao nju, a stoji dzabe pa odlucih da je prodam, nije mi hitno ali eto zanima me iz prve ruke kolika je od prilike cena, znaci nema teorije da je kopija jer je u Italiju i isao da je uzme.
Normalno treba malo ulaganja u nju, novi kajisevi, i tako to, posto nije svirana jedno 10ak godina, mozda i vise, ocuvana harmonika, nisam kazem ekspert za harmonike ali cujem kako zvuci :)
Videcete i orginalnu tu masku ili kako vec vi zovete to koja je bila sva u cirkonima, ima gravirano ime vlasnika iste, dirke su nekako cudne, nisu ono bele vec kako bih rekao kao slonova kost, uostalom videcete na slici.

http://imgur.com/a/5LVPC#0
Joki19
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 27 Nov 2013, 14:30

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od Joki19 »

Ne vidim opciju edit harmonika je kupljena sredinom 80ih ne 90ih
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od cupavac »

Prekrasna Dallapa, svaka čast. Cijene su im između 3000-4000€ ovisno o stanju.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od dugmetarac78 »

Harmonika jeste prekrasna, al nažalost teško je izvući te pare za nju, iako realno toliko vredi. I ja prodajem Supermaestro 100% original i volio bih da dobijem 3500eura za nju, al kad su im cene pale, i tu smo nemoćni, tako da ja za nju tražim 2550, šta je tu je. :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od Koca »

Ja da sviram dugmetaru kupio bih tu tvoju , znam od koga kupujem i kakva moze biti tvoja harmonika! Mada klavirke imaju jacu cenu od dugmetara ne znam zasto? :pudc8:
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od cupavac »

dugmetarac78 napisao:Harmonika jeste prekrasna, al nažalost teško je izvući te pare za nju, iako realno toliko vredi. I ja prodajem Supermaestro 100% original i volio bih da dobijem 3500eura za nju, al kad su im cene pale, i tu smo nemoćni, tako da ja za nju tražim 2550, šta je tu je. :svirac:
Nažalost si u pravu, al' kontam, ako čovjeku nije žurba,
možda se kroz neko vrijeme nađe netko ko će dati koju stotku
više za vrhunski instrument. :svirac:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od dugmetarac78 »

Koca napisao:Ja da sviram dugmetaru kupio bih tu tvoju , znam od koga kupujem i kakva moze biti tvoja harmonika! Mada klavirke imaju jacu cenu od dugmetara ne znam zasto? :pudc8:
Ne zelim da odstupam od teme, niti da hvalim harmoniku, al upravu si, harmonika je zaista vrhunska, i prodajem je po toj ceni samo zbog toga što je bezparica i ljudi nemaju novaca, a realno bolja je od bilo koje Championke koje su i do 4000eura, a pri tom i lakša i ima sve kombinacije registara tj. 15, dok Championka ima 12
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od Koca »

Dugmetarac! Moze li se videti tvoja Dalapaca, zainteresovan je moj poznanik da kupi dobru dugmetaru?
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od dugmetarac78 »

Koca napisao:Dugmetarac! Moze li se videti tvoja Dalapaca, zainteresovan je moj poznanik da kupi dobru dugmetaru?
Nije nikakav problem evo linkova pa neka pogleda, a za ostalo neka mi se javi privatno. SUPERMAESTRO http://www.njuskalo.hr/harmonike/dallap ... as-9823957 i ORGANTONE http://www.njuskalo.hr/harmonike/dallap ... as-9762447 Obe su odlične, ne zato što ih ja prodajem, nego zato što to jesu, i one govore same o sebi, bez potrebe da ih preterano hvalim. Neka dečko pogleda, neka mi se javi pa da se dogovorimo, nije nikakav problem. Pozz :depkvk:
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Re: Dalape Supermaestro made in Italy

Post od mbkrhr »

Imam jedno pitanje!Imali netko da proda original harmoniku Dallape Supermaestro(70-90godiste) ili Guerrini Superior 4.Po jeftinoj ceni.
Odgovori