prof. Dragan Vasovic

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Ma da, nema pojma. Al šta ćeš, mlad je možda i nauči.
ima pojma, i samo neka rastura i svira, nije lako bit muzicar,cak dapace uopce nije nimalo lako,da se sad vratim nazad 20 i vise godina,ne znam sta bih,obozavam muziku ali da li se možes pouzdati da ces od toga zivjeti ne znam,
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

rodjak napisao:
dugmetarac78 napisao:Ma da, nema pojma. Al šta ćeš, mlad je možda i nauči.
ima pojma, i samo neka rastura i svira, nije lako bit muzicar,cak dapace uopce nije nimalo lako,da se sad vratim nazad 20 i vise godina,ne znam sta bih,obozavam muziku ali da li se možes pouzdati da ces od toga zivjeti ne znam,
i jos nesto.. sta se desava u muzici,sta mene najvise smeta i strasno nervira,guranje na silu,pogledaj kod nas u hr,svaki je..ni dan kad otvorim novine ja moram citati o jeleni rozgi..nema pojma o muzici,za nju je muzika vrh brda na koji se nikad nece popeti,ali ona je netko, za nju se zna,a znas zasto se zna? jer je puknula nekome 200 000 eura eto zato..takvih primjera ti mogu nabrojati milion,gledam neke i na yout.jedan klinac cije je tata prodao kucu da mu sin bude harmonikas,jasno pola toga ide sucima na natjecanju i novinarima gadi mi se to jako..a taj mali nikad nece bit nesto,sve je to kod njega na silu ububano,nije dar dat bogatima vec i siromasnima
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od Shop »

Moram da se umesam...Kao prvo ova dvojica oko kojih se prepucavate Navracic i Horvat su nista vise nego prosecni harmonikasi koji i ne mogu da se porede sa Caslavom Ljubenovicem!Kao drugo decko @rodjace ti trebas bar jos jedno dve,tri godine da provedes samo slusajuci muziku ali SAMO slusajuci pa da budes kompetentan da komentarises bilo koga i da pametujes nesto!A kao trece to sto mi imamo u Srbiji za bacanje vi nemate ni da nabroji na prstima jedne ruke!

Tebi ako Aleksandar Brajic nije nista posebno ili ti je prosecan i svira dugmetaru i to je kao ne uporedivo sa klavirkom(a skoro da sam siguran da dugmetaru nikada nisi ni probao da sviras a mozda je nikada nisi ni drzao u rukama) tebi ili je slon prdnuo u uvo ili nemas dodirnih tacaka sa muzikom!


Toliko od mene....
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

Shop napisao:Moram da se umesam...Kao prvo ova dvojica oko kojih se prepucavate Navracic i Horvat su nista vise nego prosecni harmonikasi koji i ne mogu da se porede sa Caslavom Ljubenovicem!Kao drugo decko @rodjace ti trebas bar jos jedno dve,tri godine da provedes samo slusajuci muziku ali SAMO slusajuci pa da budes kompetentan da komentarises bilo koga i da pametujes nesto!A kao trece to sto mi imamo u Srbiji za bacanje vi nemate ni da nabroji na prstima jedne ruke!

Tebi ako Aleksandar Brajic nije nista posebno ili ti je prosecan i svira dugmetaru i to je kao ne uporedivo sa klavirkom(a skoro da sam siguran da dugmetaru nikada nisi ni probao da sviras a mozda je nikada nisi ni drzao u rukama) tebi ili je slon prdnuo u uvo ili nemas dodirnih tacaka sa muzikom!


Toliko od mene....
caslav ljubenovic? ahaha hoces da ti pokazem sta pisu ljudi o njemu koji su svirali s njim?Bolje da ne citas jer nisi ocito svjestan kakvu si glupost izvalio,meni nije nista posebno Brajic takvih ko on nadem 50 na youtubu,takvih kao on vi u srbiji imate na izvoz,svirao sam jednom dugmetaru i nikad u zivotu prije, i mogu ti reci bez samo hvale da sam c dur ljestvicu odsvirao u 10 minuta ,i taj tvoj koment pokazuje da ti ne sviras harmoniku,jer da sviras neke elementare stvari bi znao ,sta se tice moga znanja muzike nije veliko ali vjeruj mi za tebe sam profesor izvaredni i redovni,sa ili bez katedre,vjerovatno ne znas ni note citati,ali sta ce ti note toje glupost jel tako?
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od Shop »

Ma da bre,ne sviram harmoniku video sam je par puta na TV-u....Ti se oslanjas na to sta drugi pisu i pricas mi o C-duru odmah se vidi koliko je tvoje znanje o muzici...I izvini profesoroe molim te ako sam te nesto uvredio... A note,sta je to jel se to uci u muzickoj skoli ili gde,ne znam stvarno...
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

Shop napisao:Ma da bre,ne sviram harmoniku video sam je par puta na TV-u....Ti se oslanjas na to sta drugi pisu i pricas mi o C-duru odmah se vidi koliko je tvoje znanje o muzici...I izvini profesoroe molim te ako sam te nesto uvredio... A note,sta je to jel se to uci u muzickoj skoli ili gde,ne znam stvarno...
idi neka te caslav nauci note,možda on zna, ali sumnjam ,al nema veze sta ce ti note ti si ovako i onako super talenat,ja sam ti samo napisao da sam u 10 minuta odsvirao ono sta bi ti mjesecima ucio na klavirnoj,vidi se da ti je tema nepoznata
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od Shop »

Nisam ja super talenat ja samo hranim troja usta iskljucivo od muzike to je za mene najveci uspeh...sto ti verovatno neces nikada da postignes iskljucivo zbog takvog ponasanja,nekulture i nepostovanja kolega...
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

Shop napisao:Nisam ja super talenat ja samo hranim troja usta iskljucivo od muzike to je za mene najveci uspeh...sto ti verovatno neces nikada da postignes iskljucivo zbog takvog ponasanja,nekulture i nepostovanja kolega...
kako nisi super talenat,sprdavas se kad netko napise da je na tvom instrumentu svirao c dur ljestvicu,to samo mogu napisati virtouzi,samo se virtuozi mogu sprdavati amaterima..o kakvom ponasanju ti pises?i nekulturi?i tko koga nepostuje?
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od srks69 »

Predlažem da se otvori tema "rodjak" pa da se tamo raspravljamo. Ipak je ovo tema o prof. Draganu Vasoviću.
Rodjače, odmori malo.
Zbog ovakvih rasprava forumi i propadaju.
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

srks69 napisao:Predlažem da se otvori tema "rodjak" pa da se tamo raspravljamo. Ipak je ovo tema o prof. Draganu Vasoviću.
Rodjače, odmori malo.
Zbog ovakvih rasprava forumi i propadaju.
u pravi si srk pustimo tko je bolji to su glupe rasprave
Odgovori