Koji lepak

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Guerrini master
48 basova
48 basova
Postovi: 63
Pridružio se: 27 Okt 2011, 03:00

Re: Koji lepak

Post od Guerrini master »

Drug, kakvo god ljepilo da koristis prvo moras malo da osmirglas jednu i drugu stranu koju ces spajati! To je jako bitno, jer moras da skines ono staro lijepilo da bi dobio bolji rezultat. Pazi kakvo ljepilo koristis, ima oni sto kipe i rastegnu se 3-5 puta od onoga koliko stavis i to te moze zeznuti pogotovo kad radis sa dirkama, jer one su blizu jedno druge tako da mozes zalijepiti pa i one druge dirke sa obje strane. Licno iskustvo!!
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Koji lepak

Post od DzoksySp »

Hvala i vama na savetu!Živi bili :-D
waxi
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 29 Jul 2012, 18:11

Re: Koji lepak

Post od waxi »

petar3petar napisao:To "acetonsko mleko" je očigledno celuloidno ljepilo koje i proizvođaći koriste za ljepljenje dirki.
Koja firma radi ovo celuloidno ljepilo? Gdje da se kupi?
Korisnikov avatar
bixic
16 basova
16 basova
Postovi: 32
Pridružio se: 31 Dec 2013, 13:24

Re: Koji lepak

Post od bixic »

Pa kaže, u aceton ubaciti ping pong loptice... one su same po sebi celuloid i u acetonu se tope i tvore acetonsko ljepilo... tako kaže google...
waxi
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 29 Jul 2012, 18:11

Re: Koji lepak

Post od waxi »

Vjerojatno može i to ali... ne bi riskirao. Evo, ovi lepak: http://www.youtube.com/watch?v=LNcp5GWBLBs&t=19m20s
Korisnikov avatar
dane servis
48 basova
48 basova
Postovi: 63
Pridružio se: 09 Avg 2013, 12:03
Lokacija: Loznica
Kontakt:

Re: Koji lepak

Post od dane servis »

Ja bih se slozio sa dugmetarcem tom tehnikom svi rade i mislim da nema potrebe uvoditi nesto novo,ja licno tako radim i sve ide supe.
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Koji lepak

Post od petar3petar »

Koliko ja znam, talijani još uvjek dirke na tastaturu lijepe s acetonskim ljepilom. Upravo ga kod Mafre i uzimam a MAFRA radi profesionalne tastature za njih sve.
Odgovori