dallape supermaestro nova

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Davidenko123
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 14 Dec 2013, 16:37

Re: dallape supermaestro nova

Post od Davidenko123 »

Pozdrav prijatelji, dali mi neko moze odgovoriti koji je os majstora radio ovu dallape supermaestro, molim da mi se javi na mail ako netko zna raspoznati radove od pojedinih majstora, mail je mail adresa obrisana slike saljem mailom, hvala, lici mi na rad stevana andjica
Poslednja izmena od Administrator u 17 Maj 2014, 21:13, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: obrisana mail adresa iz posta
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: dallape supermaestro nova

Post od Administrator »

Pozdrav. Molim procitaj Pravila Foruma
U jednom delu pise:
Nemojte tražiti da odgovore na vaše pitanje ili zahteve dobijete na mail tipa: "Javite mi na mail taj i taj" ili "Pošalji mi na mail" kao ni nuditi pomoć putem maila jer će ovakvi postovi biti uklonjeni, ili će mail adresa biti obrisana iz posta. Smisao foruma je medjusobna razmena znanja i iskustva medju svim članovima.
:pozdrav:
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: dallape supermaestro nova

Post od surbatovic.a »

Tesko za 2500 da se moze naci nesto dobro :svirac:
cvija81
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 29 Dec 2014, 15:28

Re: dallape supermaestro nova

Post od cvija81 »

Bata Kanda 73 napisao:Za dve i po iljadarke moze da se kupi Guerrini 2 ili 3 (da nema ulaganja) samo onko kako je koca naveo.
Hiljadu puta je receno da bez 2500 evrica MINIMUM nema kupovine bolje italijanske harmonike.
da li se moze naci za 2500 evrica kvalitetna dalapa ili je mozda bolje uzeti guerini
cvija81
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 29 Dec 2014, 15:28

Re: dallape supermaestro nova

Post od cvija81 »

cvija81 napisao:
Bata Kanda 73 napisao:Za dve i po iljadarke moze da se kupi Guerrini 2 ili 3 (da nema ulaganja) samo onko kako je koca naveo.
Hiljadu puta je receno da bez 2500 evrica MINIMUM nema kupovine bolje italijanske harmonike.
da li se moze naci za 2500 evrica kvalitetna dalapa ili je mozda bolje uzeti guerini
klavirska
Odgovori