Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Predstavljanje članova

Post od Harmonikašica Ivana »

Lijep pozdrav svim kolegama i kolegicama na forumu :) sviram već jako dugoo, harmonika mi je jako velika ljubav i volim ju više nego sebe hehe :D imam 3 harmonike: Weltmeister Stella 80 basova, Melodija Tosca DL 96 basova i, moja omiljena kako ju zovem "moj zmaj" , Dallape Supermaestro 140 basova :svirac: dnevno jako puno vježbam ( nekada i po 7 sati ) jer sam se uvjerila u onu "staru" da ću sa što više vježbanja sve bolje i bolje svirati.. nemam baš neku podršku ukućana ali je to već neka druga priča o kojoj ne želim.... učila svirati sam svakako ( i u školi a i kupila sam fore i forice od kolega harmonikaša ) :) lijep pozdrav svima na forumu na kojemu sam jako puno pronašla ( što na internetu baš i nisam ), a kada god me netko pita o teoriji ili bilo čemu drugome uputim ga ovdje jer se zaista može puno toga naučiti :D
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Administrator »

Dobrodosla na forum za harmonikase i harmonikasice :welcome: Od nas imas podrsku i zelimo ti da postignes velike muzicke uspehe u najmanju ruku poput legende Radojke Zivkovic :winner:
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Predstavljanje članova

Post od Harmonikašica Ivana »

Administrator napisao:Dobrodosla na forum za harmonikase i harmonikasice :welcome: Od nas imas podrsku i zelimo ti da postignes velike muzicke uspehe u najmanju ruku poput legende Radojke Zivkovic :winner:

Hvala punooo :D
Korisnikov avatar
jazo14
16 basova
16 basova
Postovi: 19
Pridružio se: 10 Feb 2014, 14:39

Re: Predstavljanje članova

Post od jazo14 »

Lijep pozdrav svim clanovima, vec duze sam vrijeme aktivan na ovom forumu i pratim teme redovno.
Zovem se Boris, zivim u Zurich-u, rodom sam iz Ernestinova (Osijek) i imam 24 godina.
Harmoniku sam poceo svirati pocetkom ove godine! Idem dva puta tjedno na casove u Zurich i zavolio sam strasno ovaj instrument!
Prva harmonika mi je bila Paolo Soprani Super Paolo III i sad sam se maksimalno naoruzao i sviram Guerrini Superior 2 President iz 1985 godine.

Slika
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Predstavljanje članova

Post od Harmonikašica Ivana »

Pozdrav i tebi Boris :) Želim ti puno uspjeha u sviranju, i zapamti jedno - budi jako uporan u sviranju i nemoj odustajati! Kroz par mjeseci ćeš se sam iznenaditi koliko si toga naučio :D
keko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 30 Nov 2014, 16:04

Re: Predstavljanje članova

Post od keko »

Veliki pozdrav svima.Moje ime je Krešo,iz Zagreba sam,imam 35 godina i prije tjedan dana sam kupio svoju prvu harmoniku.Harmonika je Hohner bravo III,80 basova.Kupio sam ju novu jer se ne kužim u rabljene pa da ne izvisim :) .I sad počinje učenje.Ne znam svirati,čitati note ali sam cijeli život izlazio po muzikama,naplacao se harmonikašima :) ,ali sluha hvala Bogu imam pa valjda bude nekak išlo.Eto toliko od mene,pozdrav svima :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodošao i puno lepih tonova na harmonici ti želimo :svirac:
keko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 30 Nov 2014, 16:04

Re: Predstavljanje članova

Post od keko »

Hvala lijepo Webmaestro,pošto imam namjeru svirati samo za svoj gušt,tvoje slike i objašnjenja ljestvica i svega su od ogromne pomoći i hvala što si to podijelio sa svima. :ijuju: :ijuju:
keko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 30 Nov 2014, 16:04

Re: Predstavljanje članova

Post od keko »

Ispričavam se svima na glupom pitanju ali ne znam.Gledam malo po pjesmarici note,ako piše g,am,d,da li se svi ti molovi i durovi sviraju isto i na basevima i klavijaturi ili ima razlike?Sorry :oops:
rahma
16 basova
16 basova
Postovi: 19
Pridružio se: 03 Mar 2015, 22:53

Re: Predstavljanje članova

Post od rahma »

Zdravo svima, imam 16 godina i dolazim iz Bosne i Hercegovine, tacnije iz Sarajeva. Harmoniku ''sviram'' od 10-11 godine, ali sa duzim prestancima. Sada kada sam malo vise odrastao imam zelju da naucim osnove. Korstim slicnu, tacnije istu harmoniku kao ovu na slici Na kraju imam par pitanja: Gdje se nalazi podforum Pitanja i Pomoc(ako postoji), sta je najbolje koristiti za pocetak(internet ili nesta drugo) i kako se salje poruka drugom korisniku? LP
Odgovori