Bugari Dugmetara (sestoredna)

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Sinisa4life
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 06 Mar 2014, 22:44

Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od Sinisa4life »

Dragi forumasi,

pre neki dan sam slucajno na internetu video, da firma Bugari proizvodi harmoniku dugmetaru (balkansku) sa sest redova. Ova harmonika se moze naci na webstranice od Bugari. Zelim ovom novom temom da otvorimo diskusiju bas o ovom harmonikom. Svako misljenje i iskustvo sa ovom harmonikom je dobro doslo.

Da li je vec neko imao priliku da isproba ovu harmoniku ili je mozda vec i poseduje? Kakav je kvalitet (mada se zna da Bugari je velika kvalitetna marka) i da li ste zadovoljni tonski kao i mehanicki.

Hvala na komentarima i objasnjenima vec u napred.

Pozdrav svima koji se pridruze :cool: :cool:
nikoladavid
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 10 Jan 2014, 14:23

Re: Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od nikoladavid »

pozdrav.. mi smo je narucili model je Bugari Armando 600 LV idemo po nju pocetkom decembra :-) postavit cemo koju snimku ;-)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od alibaba40 »

nikoladavid napisao:pozdrav.. mi smo je narucili model je Bugari Armando 600 LV idemo po nju pocetkom decembra :-) postavit cemo koju snimku ;-)
Jeli se moze znati gdje i kod koga ste je narucili a po mogucnosti i cijena bi bila pozeljna ako nije tajna Pozzz. :cool:
nikoladavid
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 10 Jan 2014, 14:23

Re: Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od nikoladavid »

alibaba40 napisao:
nikoladavid napisao:pozdrav.. mi smo je narucili model je Bugari Armando 600 LV idemo po nju pocetkom decembra :-) postavit cemo koju snimku ;-)
Jeli se moze znati gdje i kod koga ste je narucili a po mogucnosti i cijena bi bila pozeljna ako nije tajna Pozzz. :cool:
pozzz pa narucili smo je u Fabrici Bugari Armando ko dDirektora Gospodina Roberto Ottavianelli :-)
Stefan79
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 04 Apr 2015, 18:10

Re: Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od Stefan79 »

nikoladavid napisao:
alibaba40 napisao:
nikoladavid napisao:pozdrav.. mi smo je narucili model je Bugari Armando 600 LV idemo po nju pocetkom decembra :-) postavit cemo koju snimku ;-)
Jeli se moze znati gdje i kod koga ste je narucili a po mogucnosti i cijena bi bila pozeljna ako nije tajna Pozzz. :cool:
pozzz pa narucili smo je u Fabrici Bugari Armando ko dDirektora Gospodina Roberto Ottavianelli :-)



Pozdrav, da li ste zadovoljni sa harmonikom, tj. tonski, dihtacijom, mehanikom. Da li bi mogli koju sliku od Vase harmonike da postavite, ako nije problem? Voleo bih rado da vidim kako izgleda :cool: :svirac:
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Bugari Dugmetara (sestoredna)

Post od Dallape 1960 »

Bgm ja sam cuo ovu sto jabucanac svira i zvuci mi opako :-)
Odgovori