Pomoć oko originalnosti

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
ssokac
48 basova
48 basova
Postovi: 91
Pridružio se: 22 Avg 2013, 22:40

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od ssokac »

GueriniSuperior3!969 napisao:dugmetara dallapa ti ej moj izbor ali ako imas para uzmi obe hehe pozz znam ove harmonike jedno vreem sa radio u hrvatskoj nema harmoniku koju ne znam i jedna i druga u org pozz
Malo je cudno da vi znate izgleda svaku harmoniku za koju se netko zanima..
Ne tvrdim da mozda to nije slucaj s nekom ali nitko nezna sta je neka dok je ne vidi,proba i otvori s majstorom ako sam nezna sta je sta.
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od Administrator »

Jedno obaveštenje:
GueriniSuperior3!969 je ranije bio registrovan na forumu pod korisničkim imenom Dimitrije Ivkovic. Njemu je ranije zbog provokativnih komentara zabranjen pristup forumu, ali je nekako pronašao način da registruje novi nalog, tako da mu je sada i ovaj nalog zabranjen.

Ovom prilikom poručujem svim provokatorima da im ovde nije mesto!

Prijatan boravak na Forumu svim dobronamernim ljudima želim :svirac:
ssokac
48 basova
48 basova
Postovi: 91
Pridružio se: 22 Avg 2013, 22:40

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od ssokac »

Bravo na ostroumnosti,cestitam!
Isto to sam sinoc raspravljao s jednim ovdje jako uvazenim clanom koga velika vecina postuje kao strucnjaka i pogodio sam o kome se radi.
Spremao sam ga prokazati da drugi ne nasjedaju na njegovo laprdanje ali bolje da je to uocila admonistracija da se ne pljujemo. Cilj ovog foruma je razmjena iskustava,pomoc i uzivanje tko voli ovaj instrument.
File
16 basova
16 basova
Postovi: 29
Pridružio se: 27 Feb 2013, 14:44

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od File »

Pozdrav neznam jel je pitanje glupo,kupujem dallapu organtone dugmetaru 12+5 i par ljudi mi kažu da ne postoji takva harmonika od 120basova nego sam od 140basova,da li je to istina?Hvala
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od mbkrhr »

Istina je.Dallape Organtone dugmetara(993a) je 140 basna i ima 12+5 registra,i ima samo veliku kabinu(3+1)
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od Tomina »

http://www.njuskalo.hr/harmonike/harmon ... s-15147466

Ljudi moji šta je ovo? Jel ima veze sa ovime što se piše ili?
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od dugmetarac78 »

Prijatelju ako te zbunjuje zbog dekle, to je jedna od verzija dekle, al kod nas ih nema baš jako puno pa se ljudi zbune, a stanje dok se harmonika ne pregleda je glupo komentarisati napamet. :pozdrav:
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od Tomina »

znam, sve mi jasno, baš me i dekla zbunjuje, a cijena je jako prihvatljiva ako harmonika nije skladištena na tavanu :svirac:
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od Tomina »

Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Pomoć oko originalnosti

Post od Tomina »

Prodano ispred nosa, malo tuge bilo isprva, ali sad lovim Organtonku kako sam oduvijek maštao i amen.
Odgovori