Kupovina Harmonike

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Goran303
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 26 Sep 2015, 18:32

Kupovina Harmonike

Post od Goran303 »

Pozdrav svima. Novi sam na forumu. Treba mi pomoc oko kupovine harmonike. Kupio bih neku harmoniku otprilike do 900 eura, kakve harmonike do te cijene vi predlazete, jer nije neki veliki izbor za te pare ali nazalost nisam u mogucnosti sada za nesto skuplje. I koja je razlika izmedju Weltmeister Cantus 4 i Weltmeister s4?
Zavrsio sam osnovnu muzicku skolu i planiram da nastavim sa sviranjem harmonike sve do profesionalnog sviranja. Inace, najvise sviram narodnu muziku pa bi mi odgovarala harmonika sa malo plicim tipkama.
prestovivo
48 basova
48 basova
Postovi: 67
Pridružio se: 31 Jul 2015, 11:42

Re: Kupovina Harmonike

Post od prestovivo »

Za 900e definitivno neki Welmeister 2+2.
Goran303
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 26 Sep 2015, 18:32

Re: Kupovina Harmonike

Post od Goran303 »

Pa i ja sam razmisljao o tome, ali tesko ih je naci ovdje u Bosni. Ja sam iz Prnjavora, blizu Banja Luke a svaki Weltmeister sto nadjem je daleko negdje, a ne bih kupovao harmoniku a da je prije toga dobro ne pregledam i isprobam. Pa ako znate mozda nekoga blizu ko ima takvih harmonika za prodati recite.
micobl1
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 30 Maj 2013, 16:40

Re: Kupovina Harmonike

Post od micobl1 »

zemo idi na pik.ba i tamo ako ne budes nasao sta ti treba, nigdje neces.
Stvarno ima veliki izbor harmonika kao i ostalih muzickih instrumenata.
Odgovori