Pomoć za kupnju harmonike

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
mategrganja
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 29 Sep 2014, 15:28

Pomoć za kupnju harmonike

Post od mategrganja »

Pozdra društvo evo imam pitanje dakle neznam koju harmoniku da kupim... imam royal standard 96 basova i koristim ju vec 3 godine... harmonika se rastimala i ima ostalih problema.. servis bi me dosao jako puno te mislim kupovat novu harmoniku za 1300€ dali imate neki prijedlog sta da kupim?
File
16 basova
16 basova
Postovi: 29
Pridružio se: 27 Feb 2013, 14:44

Re: Pomoć za kupnju harmonike

Post od File »

ja bih preporučio neku Welthmeister,npr.cantus 4 ili s4..
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Pomoć za kupnju harmonike

Post od surbatovic.a »

Cantus 4 ili ako zelis najbolje od Weltmeistera dodaj jos dvije stotke pa mozda naleti neka Supita, Poz :svirac:
popsa
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 26 Nov 2015, 16:06

Re: Pomoć za kupnju harmonike

Post od popsa »

Ja sam nova tu...pozdrav...jel smijem stavit dva linka na harmonike da mi kažete nešto o njima...koja bi bila bolja jer sama nemam pojma šta gledati? Čine mi se skoro iste. Jel bolja ona s manje ili više registara? Troglasna ili četverogalsna,jel velika razlika... Imam puno pitanja...hvala nekoj dobroj duši
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Pomoć za kupnju harmonike

Post od Koca »

Evo ja sam dusa od coveka kao Mitar Miric :lol:
Bolja je cetvoroglasna od troglasne, bolje vise nego manje registara ali je najbolje da sa nekim poznanikom probas harmonike ko se razume. Isto tako je bolja troglasna Sonola od cetvoroglasne R.Standard. :pozdrav:
Odgovori