Kopije harmonika

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Kopije harmonika

Post od Koca »

Evo o cemu se radi taj oglas je nepostojeci a slike ukradene sa drugog oglasa i to :

http://www.njuskalo.hr/harmonike/prodaj ... s-14830958

Naravno da je prevara prijavljena administratoru KP pa je oglas uklonjen, ja sam prijavio a i obavestio jos neke ljude sa ovog foruma. Pretpostavljam da je doticni ocekivao uplatu pa da salje instrument koga nema.
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Kopije harmonika

Post od DzoksySp »

Hvala Vam na odgovoru! :)
I ja sam mislio da se radi o prevari, ali nisam bio siguran, pa reko bolje da pitam nekog. Sad sam se setio da sam i pre nailazio na takve prevare, i sve su bile iz Makedonije, kasnije se završavalo tako što sam našao slike od te harmonike na internetu.
Pozdrav! :svirac:
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Kopije harmonika

Post od cupavac »

Evo jedan od originalnijih :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.njuskalo.hr/harmonike/harmon ... s-17758044

harmoniku sam dobio kao doplatu za automobil,nerazumem se u njih ,covek koji zna da svira i koji se pomalo razume rekao mi je da italianska bez obzira sto pise bulgari armondo na njoj,,po mom misljenju mislim da je bugarska , cena je fiksna i moze se poslati na adresu kupca uz predhodni dogovor a troskove slanja snosim ja,nedolazi u obzir nalazenje na pola puta niti da mi kazete evo 300 eura vise donesi je u zagreb ili vec gde ,,vec jednom sam bio tako nasankan , i tog coveka koji ju je htio kupiti nisam mogao naci u zagrebu niti mi je dao tacnu adresu, ko hoce kod mene da dodje dobice tacnu adresu na kojoj zivim i mozemo popiti kafu sok ili vec sta se nadje za pice i rucak ugosticu svakog bez obzira dali ce da je kupi ili samo da je vidi. srdacan pozdrav i sa srecom kupovina. kontakt moze putem viber. posalji te nam vas viber broj sms porukom na +381643283619 i ja cu vas kontaktirati.

Vjerojatno isti lik se svako malo pojavi sa drugim nickom i drugom harmonikom.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Kopije harmonika

Post od Koca »

Nije rekao sta ce kuvati za rucak i koji sok sluzi :lol: . Bila je juce- prekjuce i Scandalli super 6 legendarna za 150e u Bosilegradu na Kup.-prod. ali evo sada sam hteo postaviti taj oglas ali nema ga, uglavno ih administrator ukloni. Neko se zabavlja duze vreme.
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Kopije harmonika

Post od cupavac »

ssokac
48 basova
48 basova
Postovi: 91
Pridružio se: 22 Avg 2013, 22:40

Re: Kopije harmonika

Post od ssokac »

Interesantno,pisu ucestalo retardirane oglase na koje samo budala moze nasjesti i to malo koja!
Nitko se "ne razumije...",kak da ne...
Al zato se razumiju popaliti kaparu ako se tko polakomi...
Iskreno-nije mi ni zao takvih koji bi s oprostenjem za dupe cvaraka za par stotina kupili harmoniku od par tisuca eura!
Ibro dirka
16 basova
16 basova
Postovi: 36
Pridružio se: 04 Jan 2016, 23:31

Re: Kopije harmonika

Post od Ibro dirka »

Svaka vam cast ljudi kako ih provalite.To je po meni sljam zadnje vrste da tako pljackaju naivne ljude.I sami znamo kako je tesko skupit pare za instrument pa da te neko nasamari ,uh gonio bih ga na vrh Himalaje.....
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Kopije harmonika

Post od Harmonikašica Ivana »

Korisnikov avatar
Nikola93150
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 02 Jan 2016, 14:08
Lokacija: Pariz

Re: Kopije harmonika

Post od Nikola93150 »

Svaka vam cast kako provalite te laznjake!! Ja nista ne vidim da nije original (osim ove zadnje slike od zadnjeg oglasa...).
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Kopije harmonika

Post od alibaba40 »

Eh da imam vremena kao sto nemam sevap je ovakve lopove namamt pa ga dobro prebit i jos mu instrumen prakticki oduzet :x
Odgovori