Biseri sa Fejsbuka

Sve u vezi harmonike i muzike što ne spada u gornje podforume.
Odgovori
blueblues
16 basova
16 basova
Postovi: 34
Pridružio se: 24 Nov 2015, 02:23

Biseri sa Fejsbuka

Post od blueblues »

Nisam mogao a da ne napisem ovaj tekst ne zamerajte mi. Eto u danasnje vreme svi koristimo Fejsbuk, dobra je to stvar ali pojedinci misle da je Fejsbuk ceo internet. Pa tako svasta tamo moze da se vidi i procita, raznorazni veliki strucnjaci (al kad bi se zezali) komentarisu i daju savete prosipaju svoje kao neko znanje i to je kod svih tako pa nazalost vidim i kod harmonikasa. Meni je iskreno zao sto je doslo takvo vreme pa sve je manje diskusija na forumima a bilo ih je stvarno poucnih diskusija, ne bih sada navodio te muzicke forume a svakako i ovaj spada medju njih. Al da se vratim na Fejsbuk evo jednog citata sa Fejsbuka a nije jedini ima ih jos. Ova moja tema je zabavnog karaktera necu nikoga da omalovazavam niti cu da navedem imena ko je pisao, samo da se malo zabavimo.
Covek na Fejsbuku je pitao koja harmonika je lakse da se nauci da li klavirna ili dugmetara i evo jednog od odgovora na Fejsbuku
Kaze:
Klavirnu mozes i sam preko interneta nauciti, ali dugmetaru ti neko mora pokazati pravi raspored prstiju inace ces se samo uplesti i nista nisi uradio onda. Dugmetara se svira samo sa tri prsta a kasnije se ubacuju palac i mali prst ali to inace samo profesionalci rade.
Opet kazem ova moja tema je dobtronamerna zabavno humoristickog karaktera
a i vi slobodno podelite tako neke zabavne tekstove ako naidjete.

Pozdrav :svirac:
blueblues
16 basova
16 basova
Postovi: 34
Pridružio se: 24 Nov 2015, 02:23

Re: Biseri sa Fejsbuka

Post od blueblues »

https://www.youtube.com/watch?v=I8U3BrT__YE

ovaj biser nisam nasao na Fejsbuku nego na YouTube ali je zanimljiv. samo ne znam zasto. dali iko zna ZASTO to radi? :lol: :lol: :lol: :lol:
Odgovori