PC program za pisanje nota

Predložite i opišite softvere korisne za muzičare. Zabranjeno je postavljanje linkova za besplatan download programa koji se inače plaćaju!
Odgovori
Furioso
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 17 Avg 2017, 06:57

PC program za pisanje nota

Post od Furioso »

Poštovani, ja pregledah ovde sve zivo ali nigde ne videh (mozda sam omasio, ako jesam izvinjavam se, neka admin obrise temu) neki software gde mogu da se u notnom sistemu ubacuju note, pa posle to pustiti preko raznih instrumenata i raazličitom brzinom. Jel imate preporuku za takav program? Hvala unapred. :svirac:
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: PC program za pisanje nota

Post od accordionist »

Ima mnogo programa za pisanje nota a jedan je od' njih Harmony Assistant ciju recenziju sam napisao na forumu evo je ovde - viewtopic.php?f=28&t=651
Taj ti program ima dosta zanimljivih dodataka kao na primer Virtual Singer ili ti na naski Virtualni pevac koji moze da otpeva tekst pesme, doduse to na nasim jezicima ne zvuci sjajno.
Drgi programi koje koriste za pisanje nota su Sibelisu, Denemo, Anvil Studio, Muse Score i tako dalje i tako dalje. Neki su besplatni neki se placaju...

:pozdrav:
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: PC program za pisanje nota

Post od accordionist »

Brzo sam pisao pa sam pogresio
Nije Sibelisu nego SIBELIUS
Furioso
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 17 Avg 2017, 06:57

Re: PC program za pisanje nota

Post od Furioso »

Hvala puno na brzom odgovoru!!!! :pozdrav: Voleo bih da mogu reći ''hvala kolega'' ali proteći će još dosta vode Dunavom i Savom da mogu to da kazem.
Odgovori