Bugari harmonike

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Jaric_T_Zivadin

Re: Bugari harmonike

Post od Jaric_T_Zivadin »

Slusao sam snimke Jabucanca sa Bugari harmonikom. Meni se to dopada. Voleo bih da probam neku od tih harmonika. Deluje jako interesantno!
ivanbulja
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 05 Apr 2018, 10:01

Re: Bugari harmonike

Post od ivanbulja »

Kupio sam bugari artist 3+2ko moze da mi kaze koji su ovi tonovi u nju posavi cu sliku i dali su dobri kaki su ustvari inapred hvala
Ivan 1234
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 26 Jan 2020, 19:38

Re: Bugari harmonike

Post od Ivan 1234 »

Nabavio sam harmoniku Bugari Armando super cassotto,po vanjskom izgledu kao champion.Bio bih zahvalan ako netko zna tu harmoniku da mi kaže kakva je to harmonika i kakva joj je cijena.Harmonika ispod dekla ima na dva mjesta ukucan broj 525 a po mojoj procjeni ima 40 do 50 godina i u odličnom je stanju.
sdbit
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 23 Jul 2013, 14:49

Re: Bugari harmonike

Post od sdbit »

Molio bih ako neko ima link prema nekom snimku gdje mogu cuti bugari armando superfisa da postavi. Zanima me i vaše generalno mišljenje o ovoj harmonici. Može li se porediti sa jeftiniji kabinkama 3+1. Hvala
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Bugari harmonike

Post od mali harmonikas »

sdbit napisao: 24 Maj 2020, 23:17 Molio bih ako neko ima link prema nekom snimku gdje mogu cuti bugari armando superfisa da postavi. Zanima me i vaše generalno mišljenje o ovoj harmonici. Može li se porediti sa jeftiniji kabinkama 3+1. Hvala
Harmonika je mehanicki vrhunska doduse probao sam klavirku ne znam tocno koji model ali tonski daleko ispod mehanike pretiha je nije to harmonika za nesto vise
sdbit
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 23 Jul 2013, 14:49

Re: Bugari harmonike

Post od sdbit »

Da li joj je klavijatura plića i meka, npr u poređenju sa guerrini? Hvala na odgovoru.
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Bugari harmonike

Post od mali harmonikas »

Tesko pitanje ali kad bih birao svakako guerrini prezident
Odgovori