Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

srecna nova godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Dobro ti je ovo "mali desni" :D A to za nokte si u pravu,ja ih toliko odsecem ko s onim makazama za rezanje lima :) al mora tako da bi prsti bolje prilegli uz dirku,da ne skliznu niz istu a i jbg.hoce i da se osteti dirka.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

evo sad sam napravio pauzu sa svojom mukom. što je zlo, sad sam skužio da moram kćerki dati grickalicu u ruke a tu sam onda nastradao. ljubav je bol, al volim harmoniku! :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

srecna nova godina

Post od Bata Kanda 73 »

Alooo be ljudi kude se dedoste,nigde nikog!Sta je bilo,nije valjda da su se udrvili( citaj: smrzli)prsti :D pa nemozete da t...kucate :lol: Kaka napreduje muzika?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Stvarno, eve i ja se pitam kude su tija čoveci! A kvo ima? :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Ooo,najzad neko!Izvini sto kasnim,na poslu sam pa...dok stignem da povrsim rabotu :D .Sta se radi?Netezgari se danas?Ima li zime?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Ma sve se nesto dvoumi zima, te oce da pada sneg, te nece da pada, te oce da se topi, te nece... ne zna sta oce. Uglavnom se tezgari vikendom, eventualno sredom i petkom :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Ma to i nije tako lose,izgleda da ima posla,samo jos da ima vajde :) .E, ne da sam "ubo"harmonicicu,ko luce,a bas mi dodje dobro sad kad mi se po ovom bljuzgavom vremenu nigde neide!Nadjo na nekim nemackim sajtovima ono sto te pitah za W.Cantus,bogami ishvalise je!Ja mislio lagana,buduci da je onako kompaktna i "zgodna" a ona 13,5 kg.bog te vido-nisam mogo da verujem!Nego nerece sta ti sviras?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Mislis, koju harmoniku sviram? Trenutno Settimio Soprani. A ko se jednom navuce na Settimio Soprani, tesko da je menja! :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Uuu Bog te...alal vera-ma rekoh ja,ti si pravi MAESTRO!I to prdpotsavljam onaj model 11+11i onim preklopnikom ne levoj strani.Koliko je dugo imas?Pre mesec dana pre nego da kupim harmonicicu bio do Dragija Gadzih.i tad sam prvi put imao u rukama,bar na 15 ak min,tu harm.ono je i umetnicko delo i pravo cudo od harmonike,ma san snova!Jao sanjam o njoj!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

E nije ta sa preklopnikom. Ali ima taj mehanizam Settimio Sopranski, basovi mogu da se izvuku komplet mehanizam, i na desnoj strani je mehanika dirki drugacija, nije kao kod ostalih harmonika. Podhvatim dirku odozdo i izvucem je skoro pola a ne polomi se :) A ja bih da kupim Artist 6, al njega tesko da mogu da nadjem ispod 10 000 evra, to mi i Gazihanac reko kad sam bio kod njega. Prvo, tesko je da se uopste dodje do te harmonike...
Odgovori