Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Aaa,to je onaj model sa 6 ili 7 reg.u basuali je u primu isto 11.i sa aluminijumskom kabinom.to je iygleda noviji model,njihovi zadnji modeli.Ali to i on nosi oznaku artist 6-valjda.Ma i ona je extra,kako bi je posedovao ;) !Koliko se krece njena cena?Nikako da te pitam,odakle si?Pitam cisto onako-nadam sa da se neljutis
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

artist 6 ili scandali super 6 11+11 .........ja godinama sanjam o takvim harmonikama , imao jednom od navracica na sebi(super 6) to je stvarno stroj
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Da, to su dve najbolje harmonike.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Bata Kanda 73 napisao:Aaa,to je onaj model sa 6 ili 7 reg.u basuali je u primu isto 11.i sa aluminijumskom kabinom.to je iygleda noviji model,njihovi zadnji modeli.Ali to i on nosi oznaku artist 6-valjda.Ma i ona je extra,kako bi je posedovao ;) !Koliko se krece njena cena?Nikako da te pitam,odakle si?Pitam cisto onako-nadam sa da se neljutis
Ima 13 registara, a u basu 6.
Pirocanac :)
Poslednja izmena od Webmaestro u 16 Feb 2010, 01:00, izmenjeno 1 put ukupno.
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Eto ja bih zamolio i ostale clanove da se ukljuce u spiku .........stalno samo webmaestro,bata-kanda,dugi i ja forumašimo a ostali??????
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

ivek-cool napisao:Eto ja bih zamolio i ostale clanove da se ukljuce u spiku .........stalno samo webmaestro,bata-kanda,dugi i ja forumašimo a ostali??????
Pa malo ko zna za ovaj forum. Nije se radilo na reklami skoro uopste. A ovih ostalih stotinak sto su tu, izgleda da samo skinu sta im treba i cao :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:
ivek-cool napisao:Eto ja bih zamolio i ostale clanove da se ukljuce u spiku .........stalno samo webmaestro,bata-kanda,dugi i ja forumašimo a ostali??????
Pa malo ko zna za ovaj forum. Nije se radilo na reklami skoro uopste. A ovih ostalih stotinak sto su tu, izgleda da samo skinu sta im treba i cao :)
Ma znam ali forum služi da se ekipa bolje upozna ,izmjenjuje mišljenje i tako.......
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Ma kako nisu prava umetnicka dela al jbg.tesko se dolazi do nih ali treba teziti i sanjati,nikad se nezna ;) !I ona farfisina super 6 je odlicna harm.grese ljudi kada o njoj pisu kakao nije dobra.Sigurno nije u rangu sa starom super 6(po svemu) ali i to je strava harm.a i ona je vec dostupnija i nama obocnim smrtnicima :) .
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Mislim da ovaj Mađar-Hrvat Peter Moger ima jednu za prodat......pa ako koga zanima http://www.harmonikamoger.hu/www.harmon ... toceb3.php cijena je 8800 eur .....jemti treba izgrnut te pare....
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Pa vidim ja da "parlas"juznjacki s'm taka :D !E bas mi je drago da si vlasnik takve lutke!A Ivek je u pravu,treba malo i ostali ali dobro,kako ko zeli.Moj matori je do pre 6meseci imao Dallape sumpermaxima A,sunce li ti j...zarko :) kakva je to aletina bila,5-glasna u primu 2+3 a 6-glasna u basu,ma kad je razvucem ko pet harmonika da svira!Hteo ja pre godinu-dve da je nosim u Stradelu da je preprave na klavirnu i da je srede-bila bi extra i unikat al kad mi je reko cifru-oladi me nacisto.A ovde se niko nije hteo da prihvati takvog i tolikog posla-jbg.i zato mi je mnogo krivo,pogotovo sto smo svi bili vezani za nju!!!
Odgovori