prodajem scandalli i hohner

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

scandalli super6-t,77godina -hohner morino obesu kabinske u izuzetno dobrom stanju prof.harmonike.cena za skandali 4500-morino 1800-evro.

Harmonike mogu da se vide ovdje:

http://www.flickr.com/photos/64335652@N06/
Poslednja izmena od idriz licina u 21 Jun 2011, 21:57, izmenjeno 3 puta ukupno.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Bata Kanda 73 »

Jedno pitanje u vezi navedenih harmonika: Scandalli,koji model,godiste i stanje,isto mi recite i za Hohner Morino.Unapred hvala.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

postovani,harmonika scandalli super -6-t je 77 godina.mozete pogledati na youtube na licinamuzika mislim dacete temo moci vidjeti ai cuti tu harmoniku-moguvam poslati slike svakog pai najmanjeg detalja harmonika na vas meil.hohner je morino-4-fantastican instrument iz 60seti godina kojaje kao nova teska samo 9kg toje harmonika kojoj po mom misljenju nema smrti naredni 100 godina.harmonike nisu svirane izvan sobe ne u kafani ili slicno,scandalli sta reci nisam neznam,mogu reci ovako imaosam 5 dalapa guerrini dvojku bugari sonolu prezidenta 82 godina kojije sada kod jednog virtouza u srbiji i mnogo drugi u poredjenu saovim svim harmonikama mislim daje ovaj scandalli najbolji tezakje 11kg.obesu 2+2 i puno ocuvane,pozdrav licina.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Bata Kanda 73 »

gosn.Licina hvala Vam puno! Odmah cu otvoreno,za Scandallli nemam novca (mada bi voleo,eee,moj nedosanjan san :cry: ) ali za Hoher novca imam,pa bih Vas zamolio ako ste u mogucnosti da mi posaljete fotose hoherice (koliko detaljnije mozete) ili ih postavite ovde na forumu,jer mozda ima jos zainteresovanih.Hvala puno!
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od mamula »

Moze li slike ovdje, da svi vidimo.
hvala
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

gospodine bata kanda postavicu sliku hohnera ai skandalia,neznam koliko slika ali stovise to bolje obavezno izgled vani i unutra,mada dabi vidio sve treba sigurno desetak ali i ovo ce biti dovoljno,jabi rekao svoje misljenje za hohnera,mozese porediti sa puno guerinia idrugim harmonikama,nekako za nas koji sviramo narodnjake ime hohner ne zvuci dobro,ali vjerujmi ovoje nesto strasno dobro imislim da kada bi kupovao ovaj kvalitet harmonike danas naravno, novi siguransam dabi morali platiti 5000.jedina mana je nepise guerini.ali kad se pogleda unutra na prvi pogled se vidi kvalitet.tonovi u ovoj harmonici su nesto strasno klarinet i basson ili kabina kakoje zovemo zvuci opasno,sto me zadivilo na ovoj harmonici je mjeh koije nesto posebno kvalitetno,mislim da su 60ti godina svi pravili puno kvaltetne harmonike u ovom slucaju mislim na poznate marke,naravno svako na svoj nacin.pozdrav licina.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Bata Kanda 73 »

gsn.Licina unapred Vam puno hvala.Licno,meni nesmeta natpis na harmonici,moze da pise sta god hoce,samo da je kvalitetno uradjena,lepo da je ocuvana i po mogucstvu da je original (mada i to ne mora da bude).A ono sto ste rekli da su '60-ih god.pravili kavalitetne har. to stoji (pa bar 90 o/o proizvodjaca je pravilio kavlitetne instr.jer je tih godina bio bitniji kvalitet a ne kvantitet,i ne samo kada su harmonike u pitanju vec i sve ostalo).Jos jednom hvala i...cekam(o) slike vasih harmonika.Veliki pozdrav! :depkvk:
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

http://www.flickr.com/photos/64335652@N06/

Ovaj link iznad pritisni i dobicete slike od Scandallia i od Hohnera Morino 4.

Pozdrav, Idriz Licina
Poslednja izmena od idriz licina u 21 Jun 2011, 21:56, izmenjeno 2 puta ukupno.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

postovane kolege harmonikasi,evo uspio sam postaviti slike moji harmonika scandalli super-6-t i hohner morino-4-ako imete neka pitanja izvolite,samo sam se puno namucio oko ovi slika jer neznam nacin kako mogu daih postavim na ovaj sait.zamolio bi ako neko zna dami objasni ja nisam puno vjest oko ove elektronike,zahvaljujem na vasoj pomoci i cekanju na slike posebno bata kandi.pozdrav licina.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

Sve Slike
http://www.flickr.com/photos/64335652@N ... 857173189/

Sada je link aktivan. Takodjer postoji u prvi post.
Odgovori