Treba mi savet, preporuka

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
gppgranit
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 07 Jun 2011, 12:21

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od gppgranit »

Ukika napisao:moze prostije, ali verovatno uprava foruma nema veliki prostor na serveru, a i da ga imam verovatno je ogranicen bandwich, a ovo je najprostija zaobilazna varijanta... probaj na dodaj.rs to je jos prostije, meni je to najdrazi sajt za upload
поставио сам јуче.
Slika
никад нисам то користио. може и тако
Poslednja izmena od Webmaestro u 18 Jul 2011, 18:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: edit Webmaestro: stavio sam sliku u img tagu da bi se videla direktno na forumu ;)
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od Ukika »

aj dodje vreemee sve se preokreeene, sinoc svirci pratili i meneee... doslo do nekih promena, povecao mi se budzet naglo, sinoc sma se onesvestio od para, tako mozda uzmem i nesto bolje od supite, mozda onu paolosoprani
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od Dallape 1960 »

Sta se desilo brate? 7 na loptou/ :jdishddf:
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od Ukika »

moze se reci, svirka kod caletovog prijatelja nekog, uzeo sam vise nego za celu god. 900 e
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od mamula »

Ukika napisao:moze se reci, svirka kod caletovog prijatelja nekog, uzeo sam vise nego za celu god. 900 e
xe,xe, kreće zaraza! Sad ćeš tek da dobiješ krila. Ta Paolo Soprani je dosta dobra harmonika, nećeš pogriješiti.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od Ukika »

a, ma nisam ti ja taj tip, ne utice lova mnogo na mene - bar nije do sada... radio sam jos u 8 razredu osnovne sa 2-3 hiljade evra, tudjih, i ja to gledo ko maramice, drugi se loze kad cuju a ja nista... i ovo da nije frka za instrumente, vec bi meni uzele kolege muzicari a i konobari....
Korisnikov avatar
gppgranit
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 07 Jun 2011, 12:21

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od gppgranit »

gppgranit napisao:
Ukika napisao:moze prostije, ali verovatno uprava foruma nema veliki prostor na serveru, a i da ga imam verovatno je ogranicen bandwich, a ovo je najprostija zaobilazna varijanta... probaj na dodaj.rs to je jos prostije, meni je to najdrazi sajt za upload
поставио сам јуче.
Slika
никад нисам то користио. може и тако
NA PRODAJU
http://www.dodaj.rs/f/2p/iL/27oaMwdm/s6304663.jpg
Korisnikov avatar
gppgranit
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 07 Jun 2011, 12:21

Re: Treba mi savet, preporuka

Post od gppgranit »

gppgranit napisao:
gppgranit napisao:
Ukika napisao:moze prostije, ali verovatno uprava foruma nema veliki prostor na serveru, a i da ga imam verovatno je ogranicen bandwich, a ovo je najprostija zaobilazna varijanta... probaj na dodaj.rs to je jos prostije, meni je to najdrazi sajt za upload
поставио сам јуче.
Slika
никад нисам то користио. може и тако
NA PRODAJU
http://www.dodaj.rs/f/2p/iL/27oaMwdm/s6304663.jpg
Slika
Odgovori