Hitno!

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Odgovori
NikaAlkos5
48 basova
48 basova
Postovi: 68
Pridružio se: 05 Mar 2011, 20:20
Lokacija: Banja Luka

Hitno!

Post od NikaAlkos5 »

Molio bih admina da se ne ljuti ako sam ovim prekršio neko pravilo ali ako neko ima nalog na ovom forumu ________________________ i da ima preko 25 postova nek se javi tu dole ili na PP da mi da samo da skinem nešto ima par dobrih stvari, a ne daju ako nemaš 25 postova minimum još ja dosta postovao i oni me ban do 18.10. Ako neko ima MOLIM VAS! Neću nikome nažao učiniti ako nešto mislite pozdrav svim muzičarima ;)

EDIT:
Nije dozvoljeno postavljati web adrese od drugih foruma.
Ako ti je nesto od muzickog materijala potrebno zatrazi - mozda neko od clanova ovde ima to.
Pozdrav micha56.
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Hitno!

Post od KizaX »

Dobro ti kaze micha56,koje te muke muche? sta ti to toliko treba? reci nam pa mozda mozemo i da ti pomognemo.
NikaAlkos5
48 basova
48 basova
Postovi: 68
Pridružio se: 05 Mar 2011, 20:20
Lokacija: Banja Luka

Re: Hitno!

Post od NikaAlkos5 »

KizaX napisao:Dobro ti kaze micha56,koje te muke muche? sta ti to toliko treba? reci nam pa mozda mozemo i da ti pomognemo.
Imaju semplovi dobri, i od Guerrinke imaju :D pa akoimate. Inače Mića bilo bi dobro kad bi u napravio Ovu grupu ili šta li je već za Semplove šta misliš? :D pozdrav
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hitno!

Post od micha56 »

Pa ja to mogu, ali i vi, da predlozim Webmaestru, a on da prihvati ili ne.
Evo - smatrajmo svi ovo predlogom Webmaestru da napravi poseban podforum u okviru klavijatura (instrumenata sa dirkama) - "Semplovi, boje i sve ostalo za klavijature" npr. ili kako god odluci on.

By the way - ako neko ima semplove od guerinke - molim pomozite nasem clanu NikaAlkos5.

Pozdrav.
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Hitno!

Post od KizaX »

micha56 napisao:Pa ja to mogu, ali i vi, da predlozim Webmaestru, a on da prihvati ili ne.
Evo - smatrajmo svi ovo predlogom Webmaestru da napravi poseban podforum u okviru klavijatura (instrumenata sa dirkama) - "Semplovi, boje i sve ostalo za klavijature" npr. ili kako god odluci on.

By the way - ako neko ima semplove od guerinke - molim pomozite nasem clanu NikaAlkos5.

Pozdrav.
Podrzavam i ja :)
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hitno!

Post od micha56 »

I evo postavljen je novi podforum "Semplovi, boje, setovi, ritmovi za klavijature" u okviru "Instrumenti sa dirkama".
Slobodno trazite i postavljajte sve sto Vas interesuje u vezi sa tim.

Pozdrav.
Odgovori