Dragisa Milanovic

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Dragisa Milanovic

Post od Shop »

Ako je zbog mene ja molim da se mladi gospodin Boban NE banuje!Zato sto necu da budu problemi ovde na forumu zbog mene,jer ja zaista uzivam u radu ovog foruma i svakog provedeneg trenutka ovde!Izvinjavam se Bobanu zbog svega loseg sto sam rekao i svim ostalim clanovima foruma ako su doziveli neku neprijatnost zbog mene!Hvala svima koji imaju pozitivno misljenje o meni i mom malom udelu u ovom forumu!


veliki pozdrav
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Dragisa Milanovic

Post od micha56 »

Shop - samo uzivaj i ne brini.
Ima ko ovde treba da brine o svemu. Ti si nama ovde na forumu izuzetno uspesan i uvazen, dragi clan i drugar, tako da cemo svi da skocimo u tvoju odbranu od bilo cega, a ne zbog jednog deteta od 10 godina.

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Dragisa Milanovic

Post od Shop »

micha56 napisao:Shop - samo uzivaj i ne brini.
Ima ko ovde treba da brine o svemu. Ti si nama ovde na forumu izuzetno uspesan i uvazen, dragi clan i drugar, tako da cemo svi da skocimo u tvoju odbranu od bilo cega, a ne zbog jednog deteta od 10 godina.

Pozdrav.

Hvala na lepim recima!Ja samo ne zelim da ispadaju neprijatnosti ovde na forumu zbog mene!Ovde smo naj pre zbog muzike i lepog druzenja!A sve ovo ostalo nema veze.....idemo dalje :)


pozdrav
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Dragisa Milanovic

Post od mamula »

Pozdrav.[/quote]


Ovde smo naj pre zbog muzike i lepog druzenja!A sve ovo ostalo nema veze.....idemo dalje :)


pozdrav[/quote]

To shop, ovo je sustina :depkvk:
Korisnikov avatar
BOBAN-POLJANA
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 10 Okt 2011, 19:42

Re: Dragisa Milanovic

Post od BOBAN-POLJANA »

Dragi prijatelji forumasi, IZVINITE....
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Dragisa Milanovic

Post od mamula »

BOBAN-POLJANA napisao:Dragi prijatelji forumasi, IZVINITE....
Svaka cast, mlad si zivot je pred tobom. Ljudski je grijesiti ali isto tako i izviniti se :depkvk:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Dragisa Milanovic

Post od micha56 »

E, tako treba. Biti uctiv i fin ne kosta nista, a znaci mnogo ...
Boki pamet u glavu i ne zuri nigde. Zivot je pred tobom i uvek se trudi da po nesto naucis, kao sto si to sada postigao.
Cenim tvoj gest :depkvk:

Pozdrav i ziveli.
Korisnikov avatar
BOBAN-POLJANA
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 10 Okt 2011, 19:42

Re: Dragisa Milanovic

Post od BOBAN-POLJANA »

Necu ja dozvoliti da vi imate probleme samnom. Pozdrav....
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Dragisa Milanovic

Post od Dallape 1960 »

Bobane par recenica za tebe, i naravno ostalo drustvo.. U svom bavljenju harmonikom izveo sam na muzicki put prilican broj mladjih harmonikasa, prilicno uspesnih.. Jednu stvar bi trebao da naucis pre nego sto ikad stavis harmoniku na grudi..Ne vredi da izrastes u najveceg harmonikasa, ako ostanes mali covek (znam da si mlad, ali ipak neke stvari mozes da rzumes).. znaj da u Srbiji postoji brdo ljudi koji vole harmoniku isto kao i ti, ili vise, ali im zivotni put nije dozvolio da postignu uspeh kakav si ti postigao..isto tako postoji par anonimnih harmonikasa, od kojih bi i ti i jos prilican broj "poznatih" zanemeli da cujete kako sviraju, a to mogu i da ti dokazem..jer sam ja to imao priliku da iskusim i dozivim, pa i o tome mogu dapisem ako te zanima, da vidis sta je jedna zivotna prica..A usput pitaj Novicu Nikolica Patala koga izuzetno cenim (koliko sam razumeo ti i Robert ga poznajete) od koga je najvise naucio harmoniku, i kako je taj ucitelj zavrsio karijeru, i kako je svirao dok je svirao.. Ovo o maestru Dragisi Milanovicu ne zelim da komentarisem..pozdrav drugari..
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dragisa Milanovic

Post od guerini »

Maestro Dragisa Milanovic je izvanredan i vanserijski muzicar.Taj moze da vam odsvira sve od klasike pa do sumadijskog kolceta sto pokazuje koliko je stilski bogat i raznovrstan.I odlican profesor.
Odgovori