Ukika

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Evo i mene konacno

Post od Ukika »

Hvala
Korisnikov avatar
bubamara
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 06 Okt 2011, 23:24

Re: Evo i mene konacno

Post od bubamara »

BRAVO. Pa jos i klavir..... <3<3<3<3<3 :)
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Evo i mene konacno

Post od Ukika »

:D hvala ahahah imam jos snimaka samo treba da prekopam pa da ubacim.. a sutra sviram neki koncert pa ce biti i snimaka sa koncerta (harmonika)
Korisnikov avatar
Fado
48 basova
48 basova
Postovi: 54
Pridružio se: 27 Avg 2011, 21:46
Kontakt:

Re: Evo i mene konacno

Post od Fado »

Ukika napisao::D hvala ahahah imam jos snimaka samo treba da prekopam pa da ubacim.. a sutra sviram neki koncert pa ce biti i snimaka sa koncerta (harmonika)
'Ajd da i to vidimo - prosle godine si obecao, a ja odnosno mi cekamo - pa bit ce nesto valjda od toga.
Mozda se cekanje i isplati samo da ne bude po onoj.. "obecanje ludom radovanje" - nece valjda :D
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Evo i mene konacno

Post od harmonikaš_ivan »

svaka cast..ljepo odsvirano..samo vjezbaj i vjezbaj...
kad ce snimka sa harmonikom???
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Evo i mene konacno

Post od Ukika »

evo napokon i neki forspil sa harmonikom, bice jos klipova ovih dana, nego treba pregledati, smanjiti na razumnu veličinu pa uploadovati..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uORvdcrU7rM[/youtube]
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Evo i mene konacno

Post od Tomina »

ljepo ljepo ukika, ide to tebi.

I baš ti ima stella fin zvuk, za kafanu dušu dala.

Ja sam evo upravo pola sata pokušao skinuti foršpil od Opet sam ti u kafani, imam i note, ali slabo čitam te neke trilere itd, i na kraju skino sebi gače, a ne foršpil hehe.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Evo i mene konacno

Post od Ukika »

hvala..

ma bzvz zvuci na snimku.. nekako mi je toplija uzivo.. a forspilje prost jbg, al sam ga namerno odsvirao u originalu.. bice za par dana kad dodjem sa Zlatibora jos klipova... nesto sam u poslednje vreme u bedaku nekom, sjebao glas nmg pevam, svirka mi nekako traljavo ide, jednostavno ne izlazi mi sve kako treba a i neam volje da gulim ko ranije ko sivonja..
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Evo i mene konacno

Post od Tomina »

Ukika napisao:hvala..

ma bzvz zvuci na snimku.. nekako mi je toplija uzivo.. a forspilje prost jbg, al sam ga namerno odsvirao u originalu.. bice za par dana kad dodjem sa Zlatibora jos klipova... nesto sam u poslednje vreme u bedaku nekom, sjebao glas nmg pevam, svirka mi nekako traljavo ide, jednostavno ne izlazi mi sve kako treba a i neam volje da gulim ko ranije ko sivonja..
moj savjeti, ostavi harmoniku sastrane barem 2 dana.

Pa ju onda primi, ja sam nekad isto ludio jer nisam nešto mogao odsvirati, i onda dođe 1-2 dana pauza, i kad nakon toga primiš da vidiš kako ide.
Ne znam zbog čega je to tak, no več više puta mi se to pokazala dobra stvar.
Odgovori