Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Traveler
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 12 Dec 2011, 11:22

Re: Predstavljanje članova

Post od Traveler »

Bolje vas nasao dobri ljudi! Volim harmoniku i zvuk koji ona proizvodi od malena, a pogotovo od kad se druzim sa vozacima koji rade kod mene, i od kad vozim autobus. Niko ne zna kakav je merak to slusati i voziti dok ne proba!
branko
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 19 Jun 2011, 23:25

Re: Predstavljanje članova

Post od branko »

Evo, prvo da pozdravim sve vas forumase ili ljubitelje harmonike. Ja se prestavljam prvi put na ovom forumu. Zovem se Branko , Faca rodjen sam u bosni a zivim u Austriji. Eto harmoniku sam uvjek volijo, ali nisam imo sanse da je imam. I sad imam 40g ali zelja je uvjek ostala ista kupit harmoniku i ucit svirat. Evo vec ucim oko dvje godine. Vec sam imao 3 harmonike sad imam 2 Parot, i Gulietti a jos neznam svirat.Ali sad polako prikupljam sve sa foruma harmonike sto mi moze biti od pomoci I evo fala vam svima koji radite za nas pocetnike. Poznajem alibada40 sa ovog foruma prijatelji smo pa malo trckaramo. Pa ako bude pitanja nadamo se da cete nam pomoc Fala unaprijed
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodosao Branko, ovde uvek ima ko je spreman da pomogne :svirac:
branko
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 19 Jun 2011, 23:25

Re: Predstavljanje članova

Post od branko »

Fala, fala Webmaestro
trulex
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 27 Dec 2011, 01:46

Re: Predstavljanje članova

Post od trulex »

Kako da promjenim status,jer piše da nemam harmonike a imam 2 ;)
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Evo kako: TITULE NA FORUMU
A sada napisi par recenica o sebi, ovo je tema za predstavljanje :D
Bajga
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 08 Okt 2011, 17:21

Re: Predstavljanje članova

Post od Bajga »

Prvo da pozdravim sve clanove ovog vrhunskog foruma i da vam zazelim sve najbolje u Novoj 2012. godini. Pratio sam vas neko vrijeme i zaista zasluzujete sve pohvale. Vidim da su stariji clanovi spremni prenijeti svoja znanja nama mladjima kako bi harmonika mogla i dalje prkositi modernom šundu i kvazi-muzici.
Stvarno mi je drago da u ovom vremenu ima ovakav jedan kutak za ljubitelje one prave kvalitetne muzike i nadam se da cemo se lijepo druziti.

Veliki pozdrav iz Sarajeva
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav Bajga i sve najlepse u novoj godini, i nadam se da cemo se mnogo godina druziti na ovom forumu uz kvalitetnu muziku :svirac:
Korisnikov avatar
Frenkie
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 04 Jan 2012, 21:28

Re: Predstavljanje članova

Post od Frenkie »

Pozdrav svim clanovima foruma!
Vec dugo pratim forum, nesto mi se s passwordima pobrkalo pa sam se morao ponovo uclaniti. Zovem se Frano, rodjen u BiH, 29 god star, po profesiji teolog,zadnju godinu zivim i radim u Njemackoj kao teolog te u sklopu profesije se bavim i sakralnom glazbom, sviram harmoniku i jos nekoliko instrumenata (pomalo). Harmonika mi je bila i ostala br.1!!!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav Frenkie i dobrodosao. :svirac:
Odgovori