Stani stani Ibar vodo (Basovi)

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
Milos Dz.
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 03 Mar 2018, 15:52

Stani stani Ibar vodo (Basovi)

Post od Milos Dz. »

Pozdrav ,
Jel moze neko da mi napise basove za harmoniku za pesmu stani stani ibar vodo ?
Hvala unapred
Korisnikov avatar
stoper
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Stani stani Ibar vodo (Basovi)

Post od stoper »

Postoji više internet stranica na kojima možete pronaći akorde za traženu pjesmu. Da li znate čitati note, odnosno svirati po notama? Ako znate, onda možete ovdje napisati vaš e-mail i ja vam mogu poslati note.
A ukoliko ne znate čitati note, onda vam je najjednostavnije da na Google pretraživaču upišete "Stani stani Ibar vodo akordi" i dobićete listu stranica na kojima možete naći željene akorde.
Srdačan pozdrav
Korisnikov avatar
stoper
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Stani stani Ibar vodo (Basovi)

Post od stoper »

Sad sam malo i ja "proguglao" i vidim da vlasnik ove stranice ima knjigu u kojoj, između ostalih pjesama, ima i spomenuta "Stani, stani Ibar vodo".
Bilo bi neozbiljno i neodgovorno s moje strane da ne spomenem da note koje ja imam nisu iz navedene knjige.
Milos Dz.
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 03 Mar 2018, 15:52

Re: Stani stani Ibar vodo (Basovi)

Post od Milos Dz. »

stoper napisao:Postoji više internet stranica na kojima možete pronaći akorde za traženu pjesmu. Da li znate čitati note, odnosno svirati po notama? Ako znate, onda možete ovdje napisati vaš e-mail i ja vam mogu poslati note.
A ukoliko ne znate čitati note, onda vam je najjednostavnije da na Google pretraživaču upišete "Stani stani Ibar vodo akordi" i dobićete listu stranica na kojima možete naći željene akorde.
Srdačan pozdrav
Sviram po notama , ali presao sam sa klavijature na harmoniku ima 4 meseca pa mi basovi nisu bas najjasniji .
[email protected]
Hvala unapred
Pozdrav
Odgovori