Srks69

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Odgovori
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Srks69

Post od srks69 »

Zdravo društvo, evo jedno lepo kolo Radojke Živković - Darino kolo,
naravno u mom pokušaju :D :ijuju:

https://soundcloud.com/srks69/darino-kolo
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Srks69

Post od skylionM »

Veoma lepo Srle, svidja mi se!
Istu muku imamo kod sviranja Radojke, toliko nas lepota i pitkost i naizgled lakoća njenog sviranja povuče da se opustimo u uživanju svirke, i onda kolce ispadne pomalo dinamički neuravnoteženo, tj. da ti kažem preciznije - na momente povučemo jače meh i ispadne neki deo prenaglašen....to Radojka nije radila, njen meh je toliko suptilan da mislim da ni današnji virtuozi to ne mogu da uhvate! Sve vreme pričam u množini, jer mislim na nas obojicu :-), to se meni redovno dešava kad sviram Radojkina kola pa me ponese "emocija" :-) :D
Jedna je Radojka LEGENDA velikim slovima!
Inače, lepo! Pozzz
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Srks69

Post od srks69 »

Da, Radojka bi trebala biti odsek za harmoniku.
Obrati pažnju na istom kanalu, još jedno kolo u pokušaju. Možda ti bude zvučalo poznato☺
Još ga nisam savladao, sramota me da ga kačim.
Drugar, hvala za komentar
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Srks69

Post od srks69 »

https://soundcloud.com/srks69/ergensko-oro

Živo živo, :svirac: dok me nije popustilo :ijuju:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Srks69

Post od chemist »

Svaka cast Srks, svidja mi se kako to zvuci...uklopljena i druga harmonika :cool: ....kao u studiju....Vlada (Panovic) je nezgodan za sviranje kao i Pavke, ali ti si se sasvim ok izborio...ima tu sitnijih nedostataka, ali meni to ne smeta, a i dodatni smek dala druga harmonika :svirac:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Srks69

Post od srks69 »

Хвала имењаче, није те дуго било. :ijuju:
Мора бити добро кад ми је Влада Пановић свирао другу хармонику :lol: :lol: :lol: јој да ме чује :oops:
Ништа свирам забаве ради, може то много боље, наравно али нема се ни времена а Богами понестане и живаца ;)
Чекамо твој снимак, немој одустајати :svirac: ја ти у овој теми дођем као СПАМ на вебсајту :lol: :lol: :lol:
Поздрав :ijuju:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Srks69

Post od chemist »

Druge obaveze, prioriteti, su me malo udaljili od harmonike..a i sto ti kazes ponestane i zivaca :D . U svakom slucaju snimicu nesto....a drago mi je da si ti aktivan i da kad mene nema, ima tvojih snimaka ili snimaka naseg prijatelja SkylionM :cool:
Veliki pozdrav... :ijuju:
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Srks69

Post od skylionM »

Srle, sad si glavni, i ja sam puko sa vremenom, a posao me dotuče, vreme nekih gadnih virusa, nemam kad da sednem, stojim 8 sati za recepturom kičma mi otpade....... a zamisli tezgu kad bi svirao sa 13 kila na ramenima...... :roll:
Ali nisi jedini, ima nas u ovom delu i Banemax, Nikoalkos, Mladen naš novi član, samo svako se zadrži samo u svojoj temi sa komentarima, a mi šetamo pa ispada da smo najaktivniji :roll:

Ja ću kad me ne bude mrzelo da preselim svoje autorske snimke sa yutuba u taj deo foruma, a ovde ću da stavljam živu svirku kad i ako usnimim nešto....

ah, da, remek delo Vlade Panovića, Ergensko oro.....
Ima u tvojoj svirci nešto što mi se mnogo sviđa. Nije to bravurozna tehnika :D , nije ni kvaltet tona Weltmeister Superior President 80 basova :)
Čuje se da ti mnogo voliš da sviraš harmoniku, čuje se da od svoje tehnike izvlačiš maksimum da to zaliči, a to ne bi moglo da nemaš dobro uvo i da se ne razumeš u dobru svirku! Pojedine deonice izlaze sasvim korektno, sa nekim trilerima me oduševiš - npr. onaj sa 3. i 4. prstom u prvom delu Tananog ora, jeste da ti je od 8 puta oko 3 puta "izašao" baš kako treba nezaprljano, ali to je dokaz da kad bi vežbao po 8 sati kao profi, svaki bi triler izlazio kako treba, a to bato ne može bez dobrog uveta!
Dakle, ergensko...osim jednog falša u onom delu u G-duru, gde si čini mi se uboo čist A umesto As, sve ostalo mi prija :) !

Pozdrav obijici Srđana mojih drugara i svima koji svoju svirku podele sa nama....
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Srks69

Post od srks69 »

:lol: Није ми намера да будем главни, :lol: далеко од тога, него шта би било кад би га перфектно откинуо, неби било ни коментара :D .
Одузима много времена вежбање, једном погрешиш овде једном на другом мјесту, па оставиш :D итд.
Онако, опуштено скинеш нешто и одмах на снимање ;)

Е још ћу једно окачити ускоро, па куд пукло :svirac: и нећу више :D
Не би вас више замарао :ijuju: :ijuju: :ijuju:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Srks69

Post od srks69 »

Odgovori