Sta Kupiti?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Sta Kupiti?

Post od dugmetarac78 »

Prijatelju to su uglavnom Guerrini Symphony 12 Cassotto. One su u C griff-u. i prerađuju se u klavirke, ili ima čak i slučaja sa da se prerađuju u dugmetare ali B-griff. izvrsne harmonike, ali naravno moraš da je probaš, sam proceniš, i nemože da bude ista cena kao original (ne prerađivana) to je logično. Eto nadam se da sam ti makar malo pomogao. :svirac: :svirac: :svirac:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Sta Kupiti?

Post od dugmetarac78 »

Zaboravih to za natpis što si pitao, to nemoj da te zbunjuje, i na tarabi piše svašta..... Ali nije ni taj famozni Superior toliko baš superioran koliko je navikan. Znači bitno je da je dobra prerada, i da je original sklop, i tonovi u njoj.
Miškocaic
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 02 Jul 2021, 13:16

Re: Sta Kupiti?

Post od Miškocaic »

Pomogli ste mi puno, ali ne želim kupiti harmoniku za koju mi čovjek nije rekao odmah koja je, ispostavilo se da je to Dize-Pigini. Zašto da plaćam guerrini a ne dobijem je. Spreman sam platiti koliko treba ali za pravi instrument. Hvala vam.na odgovoru od srca.
Odgovori