Guerrini Student vredi li?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
GUERRINI22
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 26 Jul 2021, 16:51

Guerrini Student vredi li?

Post od GUERRINI22 »

Trazim da kupim neku laksu harmoniku do 1500 € i nasao sam oglas za Guerrini Student 627, kosta 1250 €, kaze u perfektnom stanju, lagana a to meni treba. Sta mislite o tom modelu dali da uzimam u razmatranje za kupovinu?? posto sam se ozbiljno nalozio
GUERRINI22
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 26 Jul 2021, 16:51

Re: Guerrini Student vredi li?

Post od GUERRINI22 »

Bas niko? Harmonika je izgleda prodana u medjuvremenu, nema je na oglasu vise :(
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Guerrini Student vredi li?

Post od Koca »

To je troglasna bez kabine, za ucenje harmonika.
GUERRINI22
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 26 Jul 2021, 16:51

Re: Guerrini Student vredi li?

Post od GUERRINI22 »

Znao sam da je to bezkabinska harmonika ali nema veze ako je zato laksa od drugih, jer meni je kilaza prvenstveno. Jeli ima uopste za 1500 € kabinska harmonika? I jos da je lagana
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Guerrini Student vredi li?

Post od dugmetarac78 »

Prijatelju, ako je prodana, ništa nisi propustio. To je doduše Guerrini, ali niža klasa, tj. školska harmonika koja veze nema sa Guerrinkama na koje smo navikli. Imaš recimo Weltmeister Supitu za tu kovu 2+2, neki doba RR ako se malo potrudiš da nađeš.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Guerrini Student vredi li?

Post od sampionce »

Ниси написао, јел клавирка или дугметара?

Што се тог конкретног модела тиче, има их и 2+2 ("пасуљаре") али су скупе, преко 4000. Имаш их на снимцима Куте где свира са синовима.
Odgovori