da li je ovo stvarno

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
harmonika732
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 06 Sep 2021, 19:54

da li je ovo stvarno

Post od harmonika732 »

ne pada mi na pamet da kupujem ali me zanima da li ovo stvarno postoji ili je neka glupost
https://www.musik-center.de/en/accordio ... -bass.html
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: da li je ovo stvarno

Post od sampionce »

Друже... Претпостављам да си или јако млад или јако неискусан...

Тај модел свакако постоји и није "нека глупост", а сајт који продаје је један од најцењенијих (и најскупљих) у Немачкој.

Расписао си се овде надуго и нашироко (што је добро, и ја то подржавам јер показује твоје интересовање, али...), администратор овог форума, иначе веома квалитетан и искусан хармоникаш, те упутио да пажљиво и студиозно ишчиташ досадашње теме и постове (а има их МНОГО!) , и за то ће ти бити потребно јако много времена, али вреди!
Научићеш мноооого и схватићеш да већ постоје одговори на многа твоја питања...
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: da li je ovo stvarno

Post od alek »

sampionce napisao: 10 Okt 2021, 13:26 Друже... Претпостављам да си или јако млад или јако неискусан...

Тај модел свакако постоји и није "нека глупост", а сајт који продаје је један од најцењенијих (и најскупљих) у Немачкој.

Расписао си се овде надуго и нашироко (што је добро, и ја то подржавам јер показује твоје интересовање, али...), администратор овог форума, иначе веома квалитетан и искусан хармоникаш, те упутио да пажљиво и студиозно ишчиташ досадашње теме и постове (а има их МНОГО!) , и за то ће ти бити потребно јако много времена, али вреди!
Научићеш мноооого и схватићеш да већ постоје одговори на многа твоја питања...
И млад и неискусан јер смо га неки добронамерно саветовали и пре администратора али мали не може да направи разлику између форума и месенџера. Он овде не истражује него четује. На овом форуму има толико тема да, буквално, нове не морају да се отварају. Свака тема може да се прошири и унапреди. Не знам зашто мислим да неће да послуша ни админа ни тебе, мене свакако није послушао. :shock: :?
harmonika732
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 06 Sep 2021, 19:54

Re: da li je ovo stvarno

Post od harmonika732 »

da da sad shvatam evo nasao sam neke teme na forumu koje su me zanimale
Odgovori